Připojte se k nám!

Hledáme motivované a kvalifikované odborníky, stejně jako jedince s potenciálem, kteří budou společně s námi budovat náš úspěch. Jakožto celosvětově nejziskovější výrobce pneumatik hledáme jedince, kteří si umí poradit s výzvami a pohání je silná touha být nejlepší.

Naši tvůrčí zaměstnanci s inspirativními myšlenkami činí naše silnice bezpečnější tím, že vyvíjejí, vyrábějí a uvádějí na trh inovativní prémiové pneumatiky určené do náročných podmínek. Pokud máte zájem o zaměstnání v naší společnosti, pošlete nám prosím motivační dopis a životopis v anglickém a českém jazyce na tento e-mail [email protected].

Se správným přístupem není nic nemožné

Je pro nás důležité, abyste byli oddaní své práci a byli jste dobrými týmovými hráči. Věříme, že oddaní zaměstnanci s inspirací a motivací překonávají očekávání a dosahují nejlepších výsledků.

Naše společnost zaměstnává po celém světě více než 4 600 kvalifikovaných pracovníků. Máme své vlastní výrobní továrny ve Finsku a v Rusku a v desítkách zemí také prodejní společnosti a síť provozoven Vianor. Kromě pneumatik pro osobní vozidla vyrábíme pneumatiky pro nákladní vozidla a stavební, důlní či lesní stroje a prostřednictvím řetězce Vianor poskytujeme služby nejvyšší kvality týkající se vozidel i pneumatik.

Jakožto koncern skládající se z několika společností máme velké množství pozic a naše týmy potřebují specializované odborníky, stejně jako všestranně zaměřené profesionály s různorodým souborem dovedností. Naše činnost zahrnuje oblast IT, nákupu, logistiky, financí, prodeje a exportu.

Naše výzkumné a vývojové centrum ve Finsku vyvíjí a testuje materiály, stavbu, dezény a směsi pryže vhodné pro pneumatiky a provádí u nich nepřetržité testování tak, aby vytvořilo pneumatiky vítězící v testech.

Naše společnost vám nabízí příležitosti k růstu a rozvoji do té míry, do jaké jste připraveni přijmout nové výzvy, inovovat současné postupy a přinášet našemu oboru nové myšlenky.

Dobrá práce bude náležitě odměněna

Sdílíme úspěch naší společnosti s našimi zaměstnanci. Každému zaměstnanci nabízíme opce na koupi akcií ve společnosti a vyplácíme roční bonusy na základě dosažení stanovených cílů a výsledků společnosti. Poskytujeme rovněž ocenění našim dlouholetým zaměstnancům.

Oceňujeme výzkumnou práci, stejně jako uskutečnitelné invenční nápady. Vynalézavost má v naší společnosti dlouhou tradici a pro naše zaměstnance představuje příležitost, jak ovlivnit jejich práci i pracovní prostředí, pro nás pak možnost, jak podpořit management a vedení.

Naším cílem je mít zaměstnance, kteří aktivně přispívají k fungování naší společnosti a k rozvoji jejich vlastní práce a kteří využívají svých nápadů. To zajišťuje efektivnější fungování celku, které zlepšuje výsledky jednotlivých zaměstnanců i celé společnosti.

Základem je dobrý tým

Jsme schopni vám nabídnout zajímavé výzvy, příležitosti pro rozvoj a kolegy, které jinde nenajdete. Věříme ve společnou práci a těšíme se z úspěchu druhých. Dobrý tým spolupracuje a mnozí se dokonce podílejí na klubových aktivitách nebo spolu tráví čas i po práci. Budování dobrých vztahů mezi kolegy je podporováno naší silnou firemní kulturou.

Podnikavost, sdílení postupně se vyvíjejících názorů a aktivní zapojení našich zaměstnanců podporuje v rámci našeho koncernu nárůst profesionality, ziskovosti a strategičnosti. Každý v naší společnosti má příležitost k růstu a seberozvoji. Přečtěte si více o spokojenosti zaměstnanců a příležitostech pro rozvoj jejich kompetencí.