ROZŠÍŘENÁ GARANCE

ROZŠÍŘENÁ GARANCE

2LETÁ ZÁRUKA -
VÝMĚNA PNEU V PŘÍPADĚ POŠKOZENÍ

Jedinečné skandinávské zkušenosti společnosti Nokian Tyres vám zaručují bezpečnou a příjemnou jízdu ve všech podmínkách. Rozšířená garance je bezplatná výhoda pro zákazníky, která vás udrží na cestě i v nečekaných situacích.

2letá garance poskytne zákazníkovi novou, odpovídající pneumatiku zdarma, pokud u původní pneumatiky dojde k náhodnému poškození. Vztahuje se také na náhodné poškození bočnic u SUV pneumatik s technologií aramidových bočnic.

Pokud u řádně užívané a správně namontované pneumatiky dojde při běžném užití k jejímu náhodnému poškození, dostanete od kteréhokoliv prodejce Nokian Tyres účastnícího se programu rozšířené garance nový, odpovídající produkt zdarma. 

Registrace rozšířené garance

Rozšířená garance vám zaručuje bezpečnou a příjemnou jízdu ve všech podmínkách. Jedná se o bezplatnou zákaznickou výhodu, která vás udrží na cestě i v nečekaných situacích. 2letá garance poskytuje zákazníkovi záruku, že od kteréhokoliv prodejce Nokian Tyres účastnícího se programu rozšířené garance obdrží nový, odpovídající produkt zdarma, pokud u původní pneumatiky dojde k náhodnému poškození.

JAK UPLATNIT GARANCI:

1. Dopravte poškozenou pneumatiku garančnímu prodejci

Garanční prodejce ověří platnost garance tak, že zkontroluje (a) originál dokladu prokazujícího nákup pneumatiky, (b) e-mail potvrzující registraci rozšířené garance Nokian Tyres a (c) splnění všech ostatních podmínek (omezení) garance, zejména změří zbývající hloubku běhounu pneumatiky.

2. Garanční prodejce vymění pneumatiku

Garanční prodejce vám poskytne jako náhradu za poškozený produkt nový, odpovídající produkt Nokian Tyres. Vy hradíte pouze náklady na montáž nové pneumatiky.

3. Garanční prodejce vyplní kontrolní kartu

Garanční prodejce společně s vámi vyplní reklamační formulář Nokian Tyres. Vy si ponecháte originál karty a garanční prodejce její kopii.

Garance se vztahuje pouze na následující pneumatiky:

 

CELOROČNÍ PNEUMATIKY

Nokian Tyres
Seasonproof 1 ❯❯
 

Garance se vztahuje pouze na pneumatiky zakoupené v období od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024 na území České republiky u zúčastněného prodejce pneumatik Nokian Tyres.