TABULKA ROZMĚRŮ PNEUMATIK

TABULKA ROZMĚRŮ PNEUMATIK

Vyhledejte si pneumatiky s potřebnými rozměry na pouhá dvě kliknutí s pomocí naší tabulky rozměrů pneumatik

Tato tabulka rozměrů pneumatik umožňuje návštěvníkům, kteří znají rozměry pneumatik potřebné pro své osobní vozidlo, SUV nebo užitkové vozidlo, na dvě kliknutí přejít na naše sezónní produkty. Stačí jednoduše kliknout na průměr ráfku v níže uvedené tabulce rozměrů pneumatik, najít tak nejčastější a nejoblíbenější rozměry pneumatik a poté pro vyhledání svých pneumatik kliknout na přesné rozměry kola.

Pokud nevíte, jaký rozměr vaše vozidlo potřebuje, pak místo této tabulky jděte na náš vyhledávač pneumatik.

KLIKNUTÍM NA PRŮMĚR RÁFKU SE ZOBRAZÍ VŠECHNY PNEUMATIKY PODLE ROZMĚRU

Pokud použijete naši tabulku rozměrů pneumatik, zobrazí se vám všechny dostupné produkty filtrované podle vašich konkrétních rozměrů. Výsledné pneumatiky uvedené v této tabulce pocházejí z naší databáze, ve které u každého rozměru shromažďujeme všechny dostupné produkty. Vyberte průměr ráfku u vašeho vozidla a zobrazí se vám pneumatiky podle rozměru, které jsou k dispozici pro vaše vozidlo.

JAK SI VYBRAT SPRÁVNÉ PNEUMATIKY

Rozměry a typy pneumatik mohou být různé a váš výběr by měl vždy odrážet typ vašeho vozidla a povětrnostní či celkové jízdní podmínky oblasti, ve které jezdíte. Zároveň byste měli zvážit, co je pro vás při jízdě nejdůležitější – jestli má pneumatika zajistit pohodlnou jízdu u vašeho osobního vozidla, vysoké výkony u vašeho SUV nebo spolehlivou odolnost u vaší dodávky. Vyvinuli jsme a otestovali širokou škálu bezpečných pneumatik, které vám zajistí dokonalý požitek z jízdy v závislosti na vašich požadavcích a prioritách.

Pokud si chcete před nákupem pneumatik ověřit, že jste si vybrali správný rozměr, můžete se obrátit na jednoho z našeho velkého množství profesionálních prodejců pneumatik, který vám pomůže stanovit správný rozměr pro dosažení vašich cílů. Svého nejbližšího prodejce můžete nalézt v našem vyhledávači prodejců.

CO ZNAMENÁ ZNAČENÍ ROZMĚRU NA PNEUMATICE?

Kód na bočnici pneumatiky udává více než jen její rozměr, takže se podle něj můžete rozhodnout, jestli je pneumatika dobrou volbou pro vaše vozidlo a vaše potřeby. Můžete zde vidět typ vozidla, jako je osobní vozidlo, lehké nákladní vozidlo nebo vlečené vozidlo. Naleznete zde také šířku pneumatiky, její profil, typ konstrukce, index nosnosti a rychlosti a průměr ráfku.

Na poznávací značce nebo na bočnici pneumatiky můžete nalézt označení rozměrů pneumatik vhodných pro dané vozidlo, přičemž existuje více možností. Označení rozměru může být například 205/55 R 16 94 V XL. V našem jednoduchém průvodci najdete, jak přesně můžete číst kód na vašich pneumatikách.