FacebookInstagrammenu-iconicon-playscroll-downsearchTwitterYouTube
Menu

Poznatky, ruční práce a špičková technologie

Základem bezpečnosti našich pneumatik je hluboká znalost severských podmínek. Bezpečnost se zvyšuje díky inovacím, této kontinuální činnosti, která směřuje k tomu neustále vylepšovat bezpečnost, odolnost i šetrnost našich výrobků k životnímu prostředí. Výsledky naší práce jsou testovány v podmínkách, ve kterých obstojí jen ti nejsilnější. V centru našeho vývoje produktů stojíte Vy a ostatní řidiči. Zlepšovat všední den a zvyšovat bezpečnost účastníků silničního provozu na čtyřech kolech je pro nás srdeční záležitostí.

Výzkum a vývoj

Hlavním úkolem Výzkumu a vývoje je podpora statutu firmy jako výrobce nejlepších zimních pneumatik a pneumatik pro lesnické stroje na světě. Klíčový princip Výzkumu a vývoje zůstal po celých 80 let neměnný: vyvíjet pneumatiky pro spotřebitele, kteří řídí v zimních podmínkách a vyžadují od svých pneumatik za všech okolností bezpečnost a životnost.

Nejoblíbenější články

Testování

Přibližně 50 % nákladů na vývoj výrobků se používá ke zkoušení. Adekvátních výsledků zkoušek nelze dosáhnout pouze v laboratorních podmínkách a prostřednictvím automatizovaného zkoušení. Proto zkoušíme naše výrobky v podmínkách reálného života.

Nejoblíbenější články

Bezpečnost

Bezpečnost je výsledek špičkové technologie, vědeckých úspěchů, zkušeností a testů. Pro Vás a ty, kteří Vám leží na srdci.

Nejoblíbenější články

Fakta týkající se pneumatik

Kvalitní pneumatika je velmi důležitým bezpečnostním příslušenstvím vašeho vozidla. Jedná se o špičkový výrobek vytvořený na základě pečlivého výzkumu a zkoušení, který vyžaduje údržbu.

Nejoblíbenější články

Úspěch pneumatik Nokian Tyres v testech

Naše kompletní produktová nabídka je přizpůsobena pro různé trhy a pokračuje v dosahování úspěchů v testech motoristických časopisů rok co rok. Na naše produkty se můžete spolehnout při jakýchkoli podmínkách. Zde je přehled srovnávacích testů, kterých se naše letní a zimní pneumatiky zúčastnily.

Naše světové rekordy

Zimní pneumatiky Nokian dosáhly při jízdě automobilu na ledu nového světového rekordu – maximální rychlosti 335,713 km/h. Celosvětově vedoucí specialista na zimní pneumatiky je tím také nejrychlejší. Zkušební jezdec společnosti Nokian Tyres Janne Laitinen přitom jel s vozem Audi RS6 vybaveným sériovými zimními pneumatikami Nokian za mrazivého počasí po zamrzlém Baltském moři.

Nejoblíbenější články