Inovace pneumatik

Inovace pneumatik

Poznatky, ruční práce a špičková technologie

Základem bezpečnosti našich pneumatik je hluboká znalost severských podmínek. Bezpečnost se zvyšuje díky inovacím, této kontinuální činnosti, která směřuje k tomu neustále vylepšovat bezpečnost, odolnost i šetrnost našich výrobků k životnímu prostředí. Výsledky naší práce jsou testovány v podmínkách, ve kterých obstojí jen ti nejsilnější. V centru našeho vývoje produktů stojíte Vy a ostatní řidiči. Zlepšovat všední den a zvyšovat bezpečnost účastníků silničního provozu na čtyřech kolech je pro nás srdeční záležitostí.

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj

Hlavním úkolem Výzkumu a vývoje je podpora statutu firmy jako výrobce nejlepších zimních pneumatik a pneumatik pro lesnické stroje na světě. Klíčový princip Výzkumu a vývoje zůstal po celých 80 let neměnný: vyvíjet pneumatiky pro spotřebitele, kteří řídí v zimních podmínkách a vyžadují od svých pneumatik za všech okolností bezpečnost a životnost.

Testování

Testování

Přibližně 50 % nákladů na vývoj výrobků se používá ke zkoušení. Adekvátních výsledků zkoušek nelze dosáhnout pouze v laboratorních podmínkách a prostřednictvím automatizovaného zkoušení. Proto zkoušíme naše výrobky v podmínkách reálného života.

Bezpečnost

Bezpečnost

Bezpečnost je výsledek špičkové technologie, vědeckých úspěchů, zkušeností a testů. Pro Vás a ty, kteří Vám leží na srdci.

Fakta týkající se pneumatik

Fakta týkající se pneumatik

Kvalitní pneumatika je velmi důležitým bezpečnostním příslušenstvím vašeho vozidla. Jedná se o špičkový výrobek vytvořený na základě pečlivého výzkumu a zkoušení, který vyžaduje údržbu.

Úspěch pneumatik Nokian Tyres v testech

Úspěch pneumatik Nokian Tyres v testech

Naše kompletní produktová nabídka je přizpůsobena pro různé trhy a pokračuje v dosahování úspěchů v testech motoristických časopisů rok co rok. Na naše produkty se můžete spolehnout při jakýchkoli podmínkách. Zde je přehled srovnávacích testů, kterých se naše letní a zimní pneumatiky zúčastnily.

Naše světové rekordy

Naše světové rekordy

Jádrem těchto aktivit je testování v extrémních podmínkách, jež vyžaduje extrémní schopnosti. Musíme neustále zkoušet nové věci a posouvat hranice našich možností. Jen tak budeme schopni i nadále vyvíjet bezpečnější a odolnější pneumatiky.