FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Média

Odborník na extrémní podmínky a průkopník v bezpečnosti Informace

Příběhy a fotografie dokumentující činnost nejsevernějšího výrobce pneumatik na světě.

Databáze tiskových materiálů

Databáze tiskových materiálů zahrnuje například sady reklamních tiskových materiálů, nejdůležitější originální loga, fotografie a prospekty nejnovějších výrobků, kompletně připravené šablony pro oznámení, videa a technické návody. Fotografie výrobků mohou být použity v novinových článcích apod., pokud je uveden zdroj.

Tiskové materiály
Přihlaste se do databáze tiskových materiálů
Vyžádejte si údaje pro přístup do databáze tiskových materiálů

ÚSPĚCHY V TESTECH

Naše kompletní produktová nabídka je přizpůsobena pro různé trhy a pokračuje v dosahování úspěchů v testech motoristických časopisů rok co rok. Na naše produkty se můžete spolehnout při jakýchkoli podmínkách. Zde je přehled srovnávacích testů, kterých se naše letní a zimní pneumatiky zúčastnily.

HISTORIE

Počátky celosvětově nejseverněji umístěného výrobce pneumatik sahají do doby delší než před sto lety. V dnešní době se zkušenosti nasbírané během několika desetiletí promítají do inovací, které zajišťují bezpečnou jízdu a bezstarostnost milionům účastníků silničního provozu. Naše historie se může zdát dlouhá, ale náš příběh teprve začíná.

NAŠE SVĚTOVÉ REKORDY

Jádrem těchto aktivit je testování v extrémních podmínkách, jež vyžaduje extrémní schopnosti. Musíme neustále zkoušet nové věci a posouvat hranice našich možností. Jen tak budeme schopni i nadále vyvíjet bezpečnější a odolnější pneumatiky.