Nokian Tyres Dealer Services

Nokian Tyres Dealer Services

Nezbytný nástroj pro každodenní obchodování s pneumatikami

Přihlásit 

Zapomněli jste heslo?

Obchodní poznatky

Získejte cenné informace a jednejte včas

Zcela nový portál Dealer Services společnosti Nokian Tyres vám poskytuje všechny nástroje pro vaše každodenní obchodování s pneumatikami. Získáte osobní servis a podporu pro sebe a své pracovníky, školicí a prodejní materiály i nejnovější informace o výrobcích Nokian Tyres.

Prodejní nástroj

Chytřejší služby vám zvýší prodeje

Když jednou vyzkoušíte rychlé vyhledávání na portálu Dealer Services společnosti Nokian Tyres, už se nikdy nebudete chtít vrátit k původním nástrojům. Všechny produktové materiály naleznete na jednom místě: technické údaje, hlavní prodejní argumenty, ceny a informace o dostupnosti. K dispozici je přitom vždy a všude.

Správa objednávek

Rychlejší zadávání objednávek vám ušetří čas

Proces objednávání na portálu Dealer Services společnosti Nokian Tyres je jednoduchý a rychlý. Vidíte všechny své aktuální ceny i dostupnost produktů. Pomocí historie objednávek můžete zkontrolovat stav svých objednávek bez ohledu na způsob jejich vytvoření.

Lokalizované marketingové materiály

Přilákejte zákazníky a buďte vidět

Potřebujete marketingovou podporu pro produkty Nokian Tyres? Jsou zde přehledně umístěny všechny základní materiály připravené k použití. Jsou dokonce k dispozici ve vašem jazyce.

Nejčastější dotazu (FAQ)

Co je portál Dealer Services společnosti Nokian Tyres?

Zcela nový portál Dealer Services společnosti Nokian Tyres na jednom místě spojuje všechny původní služby dostupné B2B zákazníkům společnosti Nokian Tyres: Dealer Shop, Product Toolbox a Marketing Toolbox.

Kromě toho přináší mnoho nových funkcí:

  • Nový kanál pro získání osobního servisu z libovolného zařízení
  • Mimořádně rychlé vyhledávání a vytváření objednávek, díky kterému je objednávání pneumatik rychlé a snadné
  • Veškerou historii objednávek zákazníků na jednom místě bez ohledu na použitý kanál
  • Spolehlivé, aktuální informace o produktech a jejich dostupnosti
  • Služby a podpůrné materiály dostupné v šesti jazycích

Nebylo již dříve k dispozici něco podobného? V čem je rozdíl?

Možná znáte některou z původních služeb dostupných našim B2B zákazníkům: Dealer Shop, Product Toolbox nebo Marketing Toolbox. Rozdíl je v tom, že na novém portálu máte snadný přístup ke všem funkcím původních služeb na jednom místě. Když například vyhledáte produkt, můžete si ho ve stejném zobrazení objednat nebo o něm získat více informací. Nový portál je rychlý, snadno se ovládá a šetří váš čas. Kontaktujte svého prodejce ještě dnes a požádejte o přístup k novému portálu.