ZÁBĔR JAKO NIKDY PŘEDTÍM. VÝKON, KTERÝ VÍTĚZÍ V TESTECH.

ZIMNÍ PNEUMATIKY

Díky četným inovacím, více než stovce patentů a vysokým hodnocením v testujících časopisech se pneumatiky Nokian Hakkapeliitta a další zimní pneumatiky Nokian Tyres staly postupně legendárními.

Nokian WR A4

Nová pneumatika Nokian WR A4 je určena všem, kteří chtějí využít výkon svého vozu i v zimních měsících. Je navržena pro sportovní jízdu a díky inovacím zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a ovladatelnost na suchu, mokru i sněhu. To vše při zacho...
Čti více

Nokian WR A4

Nokian WR D4

Nokian WR D4 je mistrem v přilnavosti, jehož jedinečné inovace umožňují bezpečnou a vyváženou jízdu jak na mokrých, tak i na zasněžených silnicích.
Čti více

Nokian WR D4

Nokian WR D3

Nokian WR D3 nabízí prvotřídní přilnavost a vynikající jízdní vlastnosti do proměnlivých zimních podmínek střední Evropy.
Čti více

Nokian WR D3

Nokian WR A3

Pneumatika Nokian WR A3 funguje spolehlivě i v proměnlivém středoevropském zimním počasí a nabízí výjimečnou ovladatelnost i v extrémních jízdních situacích.
Čti více

Nokian WR A3

Nokian Hakkapeliitta R2

Nová pneumatika pro motoristy, kteří chtějí absolutní jízdní komfort, citelné úspory paliva a nejmodernější technologie bezhrotových zimních pneumatik s jejich bezpečnostními vlastnosti.
Čti více

Nokian Hakkapeliitta R2