Zimní pneumatiky pro osobní vůz

Díky četným inovacím, více než stovce patentů a vysokým hodnocením v testujících časopisech se pneumatiky Nokian Tyres Hakkapeliitta a další zimní pneumatiky Nokian Tyres staly postupně legendárními.

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Nokian Tyres
Hakkapeliitta R5

Nová Hakkapeliitta R5 je nehrotovaná zimní pneumatika pro osobní vozidla vyrobená tak, aby zajišťovala nekompromisní přilnavost a propracované jízdní vlastnosti pro každý zimní den.

Čti více

Nokian Tyres
WR D4

vítěztestu

Nokian Tyres WR D4 je univerzální zimní pneumatika vyvinutá pro bezpečnou a vyváženou jízdu na mokrých a zasněžených vozovkách.

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof P

elektrickávozidla příslibspokojenosti rozsirenagarancenokiantyres

Nová Nokian Tyres Snowproof P je sportovní pneumatika, která nabízí kombinaci vysokovýkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti – přesně to, co potřebujete při náhlých změnách jízdního pruhu nebo při jízdě po rozbředlém sněhu na vedlejších silnicích. 

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof

elektrickávozidla

Nový stěžejní produkt od vynálezce zimní pneumatiky je mistrovskou kombinací severských zkušeností a porozumění alpským zimním podmínkám. Užijte si naprostou kontrolu nad řízením, maximální bezpečnost na zimních cestách a vyvážené jízdní reakce ve...

Čti více

Nepodceňujte výběr zimních pneumatik

Každý rok s příchodem podzimních měsíců řeší řidiči a řidičky přezutí pneumatik. Zákon uvádí, že od 1. listopadu musí mít všechna auta do 3,5 tuny zimní pneumatiky, takže nejde jen o svévolné rozhodnutí majitelů aut, ale zákonnou povinnost. Tato povinnost odpadá pouze majitelům celoročních pneumatik, které poskytují efektivitu a bezpečí pro letní i zimní období najednou. Na českém trhu je nabízí například společnost Nokian Tyres.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
17556
4.5
Nokian zLine