Testování letních pneumatik

Léto představuje různé typy počasí, teplot a samozřejmě i individuání pocity každého z nás. Technický vývoj letních pneumatik Nokian Tyres využívá více než 80 let zkušeností v tomto oboru, testování a stálého hledání lepších řešení.

"Naše komplexní know-how and neuvěřitelná úroveň různých vylepšení jsou našimi silnými stránkami při testování letních pneumatik."
Juha Pirhonen, Product Development Manager, Nokian Tyres plc

Jako nejseverněji situovaný výrobce vyvíjíme naše produkty do různých regionů, protože rozličné podmínky kladou na pneumatiky různé nároky. Proto své nové produkty testujeme v podstatě po celém světě.

Mimo mezinárodních okruhů vyvíjíme a testujeme letní pneumatiky na vlastním testovacím okruhu v Nokii. Moderní dráha, která je umístěna v blízkosti továrny a vývojového centra Nokia Tyres, nabízí možnosti pro extrémně flexibilní a přesné testování nových pneumatik.

Pokrokové a efektivní testování, vývoj produktů, výroba a výsledky v testech – vítězné pneumatiky, které jsou spolehlivé v různých podmínkách. Těsná spolupráce s předními výrobci automobilů zajišťuje to, že nové technologie vylepšují vlastnosti a chování výrobků.