Po listopadu 13 07:52 2017 v kategoriích Zprávy o produktech, Firemní zprávy

Zemědělství a poskytování zemědělských služeb s využitím traktorů zažívá rychlou změnu – koncept zemědělské pneumatiky Nokian Tyres zahajuje novou éru

Nokian Heavy Tyres, Nokia, Finsko, 12. listopadu 2017 – Měnící se svět zemědělství a poskytování zemědělských služeb s využitím traktorů potřebuje své průkopníky. Vizionářský koncept zemědělské pneumatiky od Nokian Heavy Tyres tak zahajuje novou éru prací, při nichž jsou využívány traktory. Kombinace záběru v měkké půdě a odolnosti na silnici vytváří obchodní příležitosti pro menší zemědělce.

Koncept zemědělské pneumatiky Nokian Tyres zahajuje novou éru

Celé zemědělské odvětví stojí na počátku nové éry. Náklady na drobné zemědělství stoupají a dotace klesají – nebo jsou nejisté. Zemědělci tak potřebují rozšířit své provozní schopnosti tím, že poskytují smluvní služby.

Současný trend vede od specializace ke generalizaci a diverzifikaci. Tato potřeba utváří poptávku po novém typu vybavení, včetně odolných víceúčelových pneumatik, které umožňují univerzálnější a nákladově efektivnější využití traktorů než kdykoliv předtím.

Aby oddělení Nokian Heavy Tyres tento požadavek splnilo, představuje na letošním veletrhu Agritechnica budoucnost v zemědělství a poskytování zemědělských služeb. Nový koncept traktorové pneumatiky Nokian Tyres byl speciálně vyvinut tak, aby umožnil víceúčelovější a nákladově efektivnější práce. Tento koncept pneumatiky nabízí spolehlivost a dlouhou životnost, jeho vizionářský dezén zajišťuje všestrannou mobilitu a maximální nosnost.

Přijďte se seznámit s novým konceptem pneumatiky Nokian Tyres spolu s komplexní řadou spolehlivých produktů Nokian Heavy Tyres, které zemědělcům po celém světě usnadňují práci v terénu, od neupravených polí až po kamenitou půdu.

Událost: Agritechnica – největší světový veletrh zemědělských strojů a zařízení

Kde: Hannover / Německo, stánek #20B03

Kdy: 12.–18. listopadu 2017

O Nokian Tyres
Nokian Tyres je celosvětově nejseverněji umístěným výrobcem pneumatik. Společnost podporuje a usnadňuje bezpečnou jízdu v náročných podmínkách. Jsme jediným výrobcem, který se zaměřuje na produkty do náročných podmínek a podle potřeb uživatelů. Dodáváme inovativní pneumatiky pro osobní vozidla, nákladní vozidla a těžkou techniku, především pro oblasti, kde jsou na výkony pneumatik kladeny speciální nároky: sníh, lesy a náročné jízdní podmínky způsobené měnícími se ročními obdobími. Vyvíjíme naše produkty se zaměřením na udržitelnou bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí během celého životního cyklu pneumatiky. V roce 2016 měla společnost Nokian Tyres okolo 4 400 zaměstnanců a čisté tržby přibližně 1,4 miliard eur. Akcie Nokian Tyres jsou obchodovány na burze Nasdaq Helsinki.

Materiály: http://www.nokiantyres.com/nhtconcepttyre_materials

Domovská stránka Nokian Heavy Tyres  www.nokiantyres.com/heavy

Více informací:

Jiri Kozich, Product Manager TRI & Agricultural Tyres Puh. +420 773 673 348, [email protected]

Toni Silfverberg, Head of Sales & Marketing Puh. +358 10 401 7854, [email protected]