Pá července 3 03:36 2020 v kategoriích Zprávy o produktech, Firemní zprávy

Severoamerická továrna společnosti Nokian Tyres získala certifikaci ISO 9001

Nová továrna společnosti Nokian Tyres v americkém Daytonu získala certifikaci ISO 9001. Tato certifikace potvrzuje, že firma ve shodě s principy normy splňuje specifické požadavky na systém managementu kvality a zaručuje tak prvotřídní kvalitu.

Společnost Nokian Tyres oznámila svůj záměr, že severoamerickou továrnu vybuduje v Daytonu, v květnu 2017. Výrobní experti firmy začali okamžitě navrhovat přísné standardy managementu kvality, které zajistí výrobu bezpečných a udržitelných pneumatik v souladu s postupy a procesy zavedenými ve dvou dalších továrnách společnosti, tedy ve finské Nokii a v ruském Vsevoložsku. Certifikace byla získána méně než šest měsíců po otevření továrny.

„Jsme hrdí na to, že jsme získali toto ocenění našeho systému kvality. Přestože továrna funguje zatím jen pár měsíců, proces kvality svým popisem připomíná procesy fungující ve starších a zkušenějších továrnách,“ říká Teppo Huovila, viceprezident pro kvalitu a udržitelnost.

Intenzivní certifikační proces zahrnuje audity uskutečněné nezávislou externí certifikační organizací a interními zaměstnanci vyškolenými pro tento proces. Všechny tři světové továrny společnosti Nokian Tyres mají certifikaci ISO 9001.

Společnost se chystá v následujících měsících představit nové produkty pro severoamerické řidiče.

Více informací o továrně je k dispozici na NokianTires.com/DaytonFactory.

Pro fotografie a video továrny klikněte zde.

Více informací:

Jaroslav Nálevka, PR Manager McCann Prague, 00420 725 865 874,
[email protected]

Zuzana Seidl, PR Manager Nokian Tyres CE, 00420 603 578 866,
[email protected]