Čt června 7 08:17 2018 v kategorii Firemní zprávy

Nokian Tyres vylepšil službu Dealer Services pro prodejce

Nokian Tyres posouvá své digitální služby na vyšší úroveň zavedením modernizované služby pro své B2B zákazníky. Nokian Tyres Dealer Services poskytuje zákazníkům vše potřebné pro jejich každodenní obchodní činnost s pneumatikami, od nástrojů pro prodej a správu objednávek až po osobní služby a obchodní informace.

Nokian Tyres vylepšil službu Dealer Services pro prodejce

Digitalizace mění veškerý obchod. Tento trend je patrný především v prodeji – zvýšila se transparentnost prodeje a zákazníci mají o produktech větší přehled. Aby Nokian Tyres reagoval na aktuální potřeby využívání digitálních služeb, rozhodl se místo spuštění obyčejného internetového obchodu poskytnout komplexnější digitální službu, která se zaměřuje na dostupnost a snadné užití.

„Naši zákazníci jsou také spotřebitelé, kteří jsou zvyklí každodenně používat digitální služby. Takový kanál je potřeba i pro zákazníky B2B. Nabízíme našim zákazníkům stejnou úroveň služeb, na jakou jsou zvyklí jako spotřebitelé,“ vysvětluje manažer on-line služeb Antti Merikoski.

Osobní digitální služba, rychlé a snadné objednávky 

Služba je vyvinuta tak, aby urychlila vytváření objednávek a usnadnila jejich správu. Funkce vyhledávání je rychlá a snadno použitelná, informace o dostupnosti produktu jsou aktualizované. Snadni lze také získat potřebné marketingové materiály. Díky tomu se prodejci mohou soustředit na poskytování služeb svým zákazníkům, místo toho, aby trávili čas vyhledáváním materiálů a informací z různých zdrojů.

„Naším cílem je vytvořit kanál pro digitální dialog s našimi zákazníky. Chceme nabídnout nejlepší možné služby, ke kterým je přístup kdykoliv a kdekoliv,“ uzavírá A. Merikoski.

Modernizovaná služba Nokian Tyres Dealer Services pro zákazníky Nokian Tyres byla ve střední Evropě spuštěna na podzim roku 2017, v Severní Americe v březnu 2018 a severské země budou následovat na začátku roku 2019.

Nokian Tyres Dealer Services – Vše potřebné pro každodenní byznys

Modernizovaná služba Nokian Tyres Dealer Services poskytuje na jednom místě vše nezbytné pro podnikání v oblasti pneumatik: objednávkový nástroj spolu s produktovými a marketingovými informacemi.

K nim navíc poskytuje mnoho nových funkcí:

  • Nový kanál pro osobní služby dostupné na jakémkoliv zařízení.
  • Rychlé vyhledávání a objednávkový proces pro rychlé a snadné vytváření objednávek.
  • Kompletní historie zákaznických objednávek na jednom místě, bez ohledu na užitý kanál.
  • Spolehlivé, aktuální informace o produktech a jejich dostupnosti.
  • Služby a podpůrné materiály v šesti jazycích (angličtina, němčina, francouzština, italština, čeština a polština).

Zhlédnout video

Více o službě Dealer Services 
Stáhnout fotografie

Více informací:

Jaroslav Nálevka, PR manager McCann Prague, 00420 725 865 874, [email protected]

Zuzana Michalová, PR manager Nokian Tyres CE, 00420 603 578 866, [email protected]