Po června 14 04:52 2021 v kategoriích Zprávy o produktech, Firemní zprávy

Nokian Tyres posiluje důvěru v kvalitu svých prémiových produktů nadstandardními garancemi a přináší tak evropským zákazníkům bezstarostnou volbu při nákupu pneumatik

Kvalitu produktů zákazníci vnímají nejen z pohledu jejich funkčnosti, ale také životnosti. U prémiových produktů to platí dvojnásob, protože zákazník očekává od prémiového segmentu „něco navíc“ – nad rámec běžného standardu. Nokian Tyres proto na středoevropských trzích nabízí k vybraným prémiovým řadám svých pneumatik speciální garance. Jedná se o záruku spokojenosti, aramidovou záruku a nově také o rozšířenou garanci Nokian Tyres. Ty dokážou vyřešit nečekané situace pohodlně a k plné spokojenosti zákazníka.

Rozšířená garance Nokian Tyres

Tato nejnovější garance od Nokian Tyres pokrývá lhůtu 24 měsíců ode dne zakoupení nové sady pneumatik a pro zákazníky je skutečným přínosem.  

„Nokian Tyres jako uznávaný celosvětový lídr v segmentu prémiových pneumatik je sám o sobě bezpečnou zárukou kvality. Každá z našich pneumatik má již od počátku prvotřídní kvalitu, avšak život může přinést nečekané situace. V takovém případě je rychlé řešení vítaným benefitem,“ říká Martin Dražík, produktový manažer pro Evropu ve společnosti Nokian Tyres.

Stačí, aby se zákazník zaregistroval ke garanci na webových stránkách Nokian Tyres nebo požádal prodejce, aby udělal registraci za něj. V případě, že dojde k náhodnému poškození pneumatiky, Nokian Tyres poskytne zdarma okamžitou výměnu poškozeného kusu za nový.  

Rozšířená garance je platná při zakoupení celé sady, nebo minimálně dvou kusů, vybraného modelu pneumatik.  Každý poškozený kus lze pak vyměnit za nový, ale pouze jednou v době trvání garance. Vyměněná pneumatika musí mít zcela shodný rozměr jako původní pneumatika. Na vyměněné pneumatiky se garance již nevztahuje. Z garance jsou vyloučeny také pneumatiky poškozené záměrně, nesprávným užíváním nebo při motoristických sportech a také pneumatiky používané vozidly záchranných složek. Tuto garanci nemusí poskytovat všichni prodejci, proto by si zákazníci její dostupnost u svého prodejce měli ověřit předem.

Aktuální seznam modelů pneumatik Nokian Tyres, na které se vztahuje rozšířená garance, naleznete zde.

Další garance Nokian Tyres pro vaši bezstarostnou jízdu

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Při nákupu nových pneumatik se někteří zákazníci spoléhají na doporučení zkušených odborníků. Avšak v případě online nákupu nebo vlastní intuitivní volby se může stát, že zakoupený model pneumatik nemusí splnit požadovaná očekávání.

„Pro takový případ existuje dvoutýdenní záruka spokojenosti Nokian Tyres, která umožní zákazníkovo rozhodnutí jednoduše změnit a již zakoupenou sadu během dvou týdnů zdarma vyměnit za jinou, lépe vyhovující. Tím péči o zákazníka posouváme na ještě vyšší úroveň. Možnost změnit předchozí výběr přináší zákazníkům nejen komfort a spokojenost, ale často také větší bezpečnost na silnici,“ vysvětluje M. Dražík.

Záruka se vztahuje pouze na nákup celé sady, tedy čtyř kusů vybraných modelů pneumatik, které jsou uvedeny na webu společnosti Nokian Tyres. Pneumatiky nesmí vykazovat neúměrné opotřebení. Výměnu lze provést pouze u stejného rozměru, který byl původně zakoupen. Míru opotřebení stanoví indikátor DSI na běhounu – musí být u něj viditelná číslice 8. Zákazník také musí u prodejce, u kterého pneumatiky zakoupil, vyplnit protokol o výměně pneumatik.

Aramidová záruka Nokian Tyres

Již od počátku je Nokian Tyres celosvětově vnímán jako společnost, která přinesla celou řadu revolučních technologií a inovací zajišťujících větší bezpečnost a delší životnost pneumatik. Mezi takové patří i patentovaná technologie aramidových bočnic Nokian Tyres, která je využívána u pneumatik pro SUV a dodávkové užitkové vozy. Také u aramidové záruky je nutná registrace zakoupeného modelu pneumatik přes webové stránky společnosti Nokian Tyres. V některých evropských zemích je aramidová záruka již zahrnuta v rozšířené garanci, proto v nich není poskytována zvlášť.

„V našich pneumatikách využíváme aramidové vlákno k zpevnění bočnic, které tím získávají extrémní pevnost i odolnost. Chrání je tak spolehlivě před případnými průrazy nebo průpichy. Žádný z konkurenčních výrobců nenabízí tak neobyčejně odolné pneumatiky pro užitkové a SUV vozy. A Nokian Tyres k tomu navíc přidává záruku výměny v případě poškození,“ říká M. Dražík.

Podmínky jednotlivých garancí

Každá z výše uvedených garancí Nokian Tyres je samozřejmě definována konkrétními podmínkami, které mají zabránit jejich zneužití. Zákazník se tedy s těmito podmínkami musí předem seznámit, aby konkrétní garanci mohl využít bez nežádoucích komplikací. Podmínky se mohou v jednotlivých evropských zemích lišit.

Seznam všech modelů pneumatik, na které se vztahují jednotlivé garance Nokian Tyres, je k dispozici na webových stánkách společnosti Nokian Tyres. Zde je také uvedena síť prodejců, u kterých je možné pneumatiky zakoupit.

Více o inovacích společnosti Nokian Tyres

Přehled aktuálních záruk Nokian Tyres

Stáhnout fotografie

 

Více informací:

Zuzana Seidl, PR manager Nokian Tyres CE, 00420 603 578 866,
[email protected]

Jaroslav Nálevka, PR manager McCann Prague, 00420 725 865 874,
[email protected]