Út června 26 09:00 2018 v kategorii Firemní zprávy

Nokian Tyres podporuje triatlonisty v prvním půlnočním Ironmanu na světě

Příští víkend bude Nokian Tyres povzbuzovat stovky triatlonistů k vynikajícím výsledkům ve vyprodaném závodě Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland, který se bude konat ve finském městě Lahti. Závodu se zúčastní mnoho zaměstnanců a partnerů společnosti, včetně prezidentky a generální ředitelky Nokian Tyres Hille Korhonen.

Vůbec poprvé se tato celosvětově velice oblíbená akce uskuteční ve Finsku a v noci. Závod Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland začíná odpoledne, takže triatlonisté překročí cílovou čáru za pozdního večera. Krásná poloha přidává celé akci na jedinečnosti. Čistá, malebná finská příroda a půlnoční slunce vytvoří nezapomenutelný zážitek jak pro triatlonisty, tak pro diváky.

Pro Nokian Tyres, hlavního partnera a sponzora akce, je triatlon mnohem víc než jen náročný závod. Tento sport odráží hodnoty společnosti, která podporuje mobilitu a aktivní životní styl.

„Triatlon je sport, který velice dobře odpovídá naší firemní kultuře. Vyžaduje houževnatost a vytrvalost. Pro nás triatlon představuje aktivní a cílené úsilí, péči o duševní pohodu a testování tělesných a mentálních schopností. Odhodlání a víra ve vlastní schopnosti pohání jak jednotlivce, tak naši společnost vpřed,“ říká Hille Korhonen, prezidentka a generální ředitelka Nokian Tyres.

Hakkapeliitta Triathlon udržuje zaměstnance společnosti Nokian Tyres v pohybu již více než 20 let

Nokian Tyres má s triatlonem dobré zkušenosti, protože pořádá vlastní závod Hakkapeliitta Triathlon, který inspiruje zaměstnance společnosti k pohybu již déle než 20 let a významně tak přispívá k jejich duševní pohodě.

„Náš mezinárodní závod Hakkapeliitta Triathlon pomáhá našim zaměstnancům zůstávat aktivní a pečovat o sebe. Zdraví, odhodlaní a zdatní pracovníci tvoří základy úspěchu společnosti,“ říká H. Korhonen.

Ironwoman vede příkladem

Prezidentka a generální ředitelka Nokian Tyres Hille Korhonen je sama aktivní sportovkyní. Na triatlonu má nejraději skupinového ducha, který ji dokonce povzbudil k dokončení závodu Ironman.

„Fyzická aktivita je vzrušující a všechny sporty nabízejí příležitost pro neustálé zlepšování sama sebe. Já jsem například začínala s kraulem bez jakékoliv předchozí zkušenosti. To, že jsem nakonec dokázala plavat v otevřené vodě, bylo úžasné,“ vysvětluje H. Korhonen.

 

Nokian Tyres na akci poskytne svou novou službu SnapSkan. SnapSkan zvyšuje bezpečnost silničního provozu tím, že umožní všem účastníkům akce přímo na místě rychle a snadno zkontrolovat stav jejich pneumatik.

Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland se bude konat 30. června 2018 ve finském městě Lahti. Závodu se zúčastní 18 000 soutěžících 41 různých národností. Očekává se 10 000 až 20 000 návštěvníků této akce.

Sledujte živé vysílání závodu Nokian Tyres IRONMAN 70.3 dne 30. června 2018 na www.ironman.com.

Video: První půlnoční Ironman na světě

Fotografie a loga: www.nokiantyres.com/ironman2018

Nokian Tyres - Ironman logo

Více informací:

Jaroslav Nálevka, PR manager McCann Prague, 00420 725 865 874, [email protected]

Zuzana Michalová, PR manager Nokian Tyres CE, 00420 603 578 866, [email protected]