Náš úspěch stavíme na myšlence Hakkapeliitta Spirit

Cílem naší společnosti je vyrábět celosvětově nejbezpečnější, nekvalitnější a nejekologičtější pneumatiky. Chceme být nejlepší v tom, co děláme, a být průkopníky v gumárenském průmyslu.

Naši silnou firemní kulturu Hakkapeliitta Spirit tvoří naše hodnoty, cíle, vedení i každodenní práce. Zavedený soubor hodnot řídí náš úspěch a umožňuje růst našeho zisku. Jádrem Hakkapeliitta Spirit jsou naše hodnoty, které jsou základními stavebními prvky všech našich každodenních činností.

Naše hodnoty – podnikavost, vynalézavost a týmový duch – jsou nedílnou součástí naší společnosti od jejího počátku. Historie našeho koncernu zahrnuje více než sto let, během nichž jsme zaměstnali několik generací rodin. Byli jsme nahoře i dole, bojovali jsme a vyhrávali. V těžkých časech jsme se vždy dostali zpět na cestu úspěchu.

Pevně věříme v naše schopnosti a ve společnou práci a nic pro nás není nemožné. Naše hodnoty se odráží v tom, co děláme. Například v okamžiku, kdy jsme dosáhli světového rekordu v nejrychlejší jízdě po ledě, uplatnili jsme naše odborné znalosti, podnikavost a vynalézavost, ale především naši vůli zvítězit.

Co pro nás znamená podnikavost, vynalézavost a týmový duch?

Podnikavost = vůle zvítězit
Prahneme po úspěchu, jsme rychlí a stateční. Stanovili jsme si ambiciózní cíle a vykonáváme naši práci s důsledností a vytrvalostí. Jsme dynamičtí a pečliví a spokojenost zákazníka představuje vždy naši hlavní prioritu.

Vynalézavost = vůle přežít
Máme schopnosti přežít a vyniknout i v těch nejnáročnějších situacích. Naše schopnosti jsou založeny na tvůrčím přístupu, který neustále zpochybňuje status quo. Jsme poháněni vůlí učit se, rozvíjet se a vytvořit něco nového.

Týmový duch = vůle bojovat
Pracujeme v příjemné a akční atmosféře. Fungujeme jako tým, v němž jeden na druhého spoléhá a nachází v něm podporu a který poskytuje v případě potřeby konstruktivní zpětnou vazbu. Vítáme odlišnosti a povzbuzujeme členy našeho týmu, aby každý přispíval výkony, které vedou k vítězství.