Nokian WEATHERPROOF SUV

BEZPEČNÉ V ZIMĚ, PRECIZNÍ V LÉTĚ

This product is out of production

Všechny pneumatiky

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Jak zjistit rozměr vaší pneumatiky

Třímístné číslo udává šíři příčného řezu pneumatiky v milimetrech – nominální šířku pneumatiky. Dvojmístné číslo za lomítkem udává poměr nominální šířky pneumatiky k nominální výšce v procentech. Číslo 16, které následuje, nás informuje o průměru ráfku, který je vyjádřen v palcích.

  1. Šířka např. 205
  2. Výška např. 55
  3. Ráfek např. 16

Pneumatika Nokian Tyres Weatherproof SUV byla speciálně vyvinuta do každého počasí a kombinuje spolehlivou jízdní bezpečnost s precizní jízdní stabilitou.

  • ARAMIDOVÉ BOČNICE
  • STABILNÍ NA SNĚHU, LEDU I SUCHU
  • VYSOKÁ ODOLNOST
  • PRO SUV AUTOMOBILY
  • DO 240 KM/H
Vhodné i pro elektromobily
Vhodné i pro elektromobily
elektrickávozidla příslibspokojenosti
Weatherproof SUV

Recenze uživatelů

Hodnocení 4.5 je založeno 28 na uživatelských recenzích


Dobrá celoroční pneumatika

Kalkulackaruceni.cz • 3 roky před

Celoročka to je dobrá. Charakteristikou více do zimního období. Není vhodná pro rychlejší jízdy. Používám cca 1,5 roku. Počítejte sjíždění 1,5-2mm/10tis km.

Byla tato recenze užitečná?
4
1

Optimální na celý rok

LukasVanura • 3 roky před

Velmi dobře celoroční pneu, rozumná spotřeba, dobrý záběr v létě i v zimě, ale horší boční vedení a hodně hlučná. U staršího auta to nevadilo, ale nové auto r.v.2016 je už hůř odhlucnene a na něm jsou pneu hlučné. Také hůř drží směr. Ale jako celoroční ke to jedna z nejlepších voleb.

doporučuji tento produkt

Byla tato recenze užitečná?
1
0

Nejlepší celoroční pneu, které jsem měl

DavidJansa • 5 roky před

Používal jsem celoroční Falken AS200, byly výborné, ale v zatáčkách občas lehce pískaly a na ledu občas klouzaly. Ale Nokian Weatherproof je paráda! Sedí jak přibité, v letě i v zimě výborně sedí, jsou tiché, možná trochu vyšší spotřeba. Ale v zimě na sněhu i na ledu výborné, otestováno jak na ledu, tak v hrozné břečce a v bahně. A hlavně i na mokré vozovce nemají problém. Používám na KIA Sportage 4x4.

doporučuji tento produkt

Byla tato recenze užitečná?
16
1

No more reviews
No reviews
Načítá se další obsah
Error loading reviews.

speciální akce – Velká Zimní jízda

Kupte sadu zimních nebo celoročních pneumatik, zaregistrujte svůj nákup do 15. prosince 2021 a získejte šanci vyhrát nový Hyundai Tucson nebo designové sportovní lyže.

 

TECHNOLOGIE ARAMIDOVÝCH BOČNIC NOKIAN TYRES

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Středová sekce na míru

Vynikající zimní přilnavost

Strmá povrchová geometrie středové oblasti byla pečlivě optimalizována, aby zajistila vynikající přilnavost na zasněžených a mokrých silnicích. Bloky běhounu tvaru V připomínající sekeru se pevně zakusují do zasněžené silnice. Hustota lamel a odstupňování bloků běhounu přidává více úchytných hran a dále zlepšuje přilnavost. Klínovitá stoupání mezi středovými a bočními bloky posilují pocit přesného řízení a vynikající přilnavosti na sněhu.

Centre Block Channeling

Mimořádná přilnavost, účinná prevence slushplaningu

Hluboké a otevřené kanály na středových blocích zvyšují přilnavost v extrémních zimních podmínkách. Kanály účinně vytlačují rozbředlý sníh a vodu z prostoru mezi pneumatikou a vozovkou, což účinně zabraňuje slushplaningu a akvaplaningu.

PŘÍSLIB SPOKOJENOSTI NOKIAN TYRES

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
18721
4.5
Nokian zLine