Světového rekordu v odstraňování sněhu

Nokian Tyres a Valtra dosáhly v březnu 2018 světového rekordu v odstraňování sněhu pomocí autonomního traktoru. Samořízený traktor Valtra T254 Versu vybavený pneumatikami Nokian Hakkapeliitta TRI odklidil sníh na uzavřené silnici v jižním Finsku v rychlosti 73,171 km/h.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO!

„Pneumatiky Nokian Hakkapeliitta TRI jsou oblíbenou volbou poskytovatelů zimních služeb, zejména pro předvídatelnost reakcí a přesnou ovladatelnost v kombinaci s efektivním záběrem,“ říká Toni Silfverberg, vedoucí prodeje a marketingu ve společnosti Nokian Heavy Tyres. „A jsou to stejné vlastnosti, díky kterým pneumatiky také umožňují práci při rekordních rychlostech.“

Jedná se o druhý světový rekord, kterého Nokian Tyres a Valtra docílily v podmínkách pod bodem mrazu. V roce 2015 se tito dva finští výrobci spojili s rallye legendou Juhou Kankkunenem a vytvořili rychlostní rekord, když traktor Valtra T234 Versu vybavený pneumatikami Nokian Hakkapeliitta TRI dosáhl při jízdě na ledu rychlosti 130,165 km/h.

NOKIAN TYRES VE ZKRATCE

120 LET INOVACÍ

Počátky celosvětově nejseverněji umístěného výrobce pneumatik sahají do doby delší než před sto lety. Dnes se zkušenosti nasbírané během několika desetiletí promítají do inovací, které zajišťují bezpečnou jízdu a bezstarostnost milionům účastníků silničního provozu. Naše historie je dlouhá, ale náš příběh teprve začíná.

PO CELÉM SVĚTĚ

Najděte si snadno prodejce našich zimních, celoročních nebo letních pneumatik ve vaší blízkosti. Zajistěte si hladký přístup do on-line prodejny nebo si vyhledejte nejrychlejší cestu k prodejci pneumatik.

ROZŠÍŘENÁ GARANCE

Rozšířená garance je bezplatná výhoda pro zákazníky, která vás udrží na cestě i v nečekaných situacích.
2letá garance poskytne zákazníkovi novou, odpovídající pneumatiku zdarma.

ARAMIDOVÁ TECHNOLOGIE

Technologie aramidových bočnic od společnosti Nokian Tyres byla vyvinuta tak, aby zaručovala větší odolnost i v náročných jízdních podmínkách.

NAŠE PORTFOLIO PNEUMATIK

VYSOKÁ HODNOCENÍ V TESTECH ČASOPISŮ V PRŮBĚHU LET UČINILA
NAŠE ZIMNÍ PNEUMATIKY LEGENDÁRNÍMI

OSOBNÍ VOZIDLA 

Prémiové zimní pneumatiky pro vaše osobní vozidlo. Vyberte si ty nejlepší pomocí našeho vyhledávače pneumatik.

Více informací

SUV VOZIDLA

Výkony a bezpečnost pro SUV vozidla. Využijte celý potenciál vašeho SUV také v zimě!

Více informací

DODÁVKY A UŽITKOVÁ VOZIDLA

Dlouholeté zkušenosti se severskými drsnými podmínkami je možné vidět i cítit u každé zimní pneumatiky Nokian Tyres – včetně pneumatik pro dodávky nebo lehká nákladní vozidla.

Více informací