Vyhledávač pneumatik pro osobní vozidla

Vyhledávač pneumatik pro osobní vozidla

Vyberte si nejlepší pneumatiky pro své osobní vozidlo

Nalezněte s pomocí tohoto vyhledávače pneumatiky vhodné pro vaše osobní vozidlo na základě modelu auta nebo rozměru pneumatik.

 

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Vyberte si svou pneumatiku pro osobní vozidlo

Nejste si jistí, jaké pneumatiky potřebujete? Prvním krokem při nákupu nových pneumatik je zjistit, jaké pneumatiky jsou vhodné pro vaše vozidlo. Pro ty, kdo tuto informaci neznají, jsme vytvořili vyhledávač pneumatik – nástroj, který najde správný rozměr pneumatik pro téměř všechna vozidla, ať už se jedná o SUV, osobní vozidlo nebo dodávku. Můžete si také vybrat mezi dostupnými produkty tak, že do našeho nástroje zadáte šířku pneumatiky, její výšku a rozměr ráfku, pokud tyto údaje znáte.

Nokian Tyres vyrábí pneumatiky v rozměrech, které jsou vhodné pro téměř všechna vozidla užívaná v České republice, ať už se jedná o starou klasiku nebo čerstvé modely z výrobního pásu. Nezáleží na tom, jestli řídíte pohodlný sedan či kupé, kompaktní hatchback, stylový kabriolet nebo praktické kombi - vyrábíme pneumatiky, které zvládnou všechny jízdní podmínky v každém ročním období, v létě i v zimě.

Tip: Doporučený rozměr pneumatik naleznete obvykle v uživatelské příručce vašeho vozidla nebo na bočnici vašich současných pneumatik.

Začněte svůj nákup pneumatik s užitím tohoto vyhledávače pneumatik, najděte si pneumatiky vhodné pro vaše osobní vozidlo a vyberte si mezi našimi dostupnými produkty, které vám zajistí bezstarostnou jízdu ve všech podmínkách.

Najděte si svého nejbližšího prodejce Nokian Tyres

V celé střední Evropě máme více než 19000 spolehlivých a profesionálních prodejců našich vynikajících produktů. Na stránkách vyhledávače prodejců můžete nalézt a vybrat si nejvhodnějšího nebo nejbližšího prodejce v České republice.