Nejrychlejší na ledu 335,713 km/h!

Zimní pneumatiky Nokian dosáhly při jízdě automobilu na ledu nového světového rekordu – maximální rychlosti 335,713 km/h. Celosvětově vedoucí specialista na zimní pneumatiky je tím také nejrychlejší. Zkušební jezdec společnosti Nokian Tyres Janne Laitinen přitom jel s vozem Audi RS6 vybaveným sériovými zimními pneumatikami Nokian za mrazivého počasí po zamrzlém Baltském moři. Maximální přilnavost a špičkovou rychlost jako ještě nikdy garantovaly nové vynikající pneumatiky vynálezce zimních pneumatik: Nokian Hakkapeliitta 8 s hroty velikosti 255/35R20 97 T XL.

Podívejte se na video!

Stejné místo, stejný automobil a stejný jezdec

Stejné místo, stejný automobil a stejný jezdec, nyní ale s novými zimními pneumatikami Nokian Hakkapeliitta 8

„Iceman“ a vícenásobný držitel světového rekordu Janne Laitinen jel s Audi RS6, patřícím k flotile testovacích vozů, při neobvyklém testu zimních pneumatik rychlostí téměř 340 km/h (211,27 mph). Světového rekordu bylo dosaženo dne 9. března na kluzkém ledu poblíž města Oulu na trase dlouhé 12 km (7 mílí).

NOKIAN TYRES VE ZKRATCE

120 LET INOVACÍ

Počátky celosvětově nejseverněji umístěného výrobce pneumatik sahají do doby delší než před sto lety. Dnes se zkušenosti nasbírané během několika desetiletí promítají do inovací, které zajišťují bezpečnou jízdu a bezstarostnost milionům účastníků silničního provozu. Naše historie je dlouhá, ale náš příběh teprve začíná.

PO CELÉM SVĚTĚ

Najděte si snadno prodejce našich zimních, celoročních nebo letních pneumatik ve vaší blízkosti. Zajistěte si hladký přístup do on-line prodejny nebo si vyhledejte nejrychlejší cestu k prodejci pneumatik.

ROZŠÍŘENÁ GARANCE

Rozšířená garance je bezplatná výhoda pro zákazníky, která vás udrží na cestě i v nečekaných situacích.
2letá garance poskytne zákazníkovi novou, odpovídající pneumatiku zdarma.

ARAMIDOVÁ TECHNOLOGIE

Technologie aramidových bočnic od společnosti Nokian Tyres byla vyvinuta tak, aby zaručovala větší odolnost i v náročných jízdních podmínkách.

NAŠE PORTFOLIO PNEUMATIK

VYSOKÁ HODNOCENÍ V TESTECH ČASOPISŮ V PRŮBĚHU LET UČINILA
NAŠE ZIMNÍ PNEUMATIKY LEGENDÁRNÍMI

OSOBNÍ VOZIDLA 

Prémiové zimní pneumatiky pro vaše osobní vozidlo. Vyberte si ty nejlepší pomocí našeho vyhledávače pneumatik.

Více informací

SUV VOZIDLA

Výkony a bezpečnost pro SUV vozidla. Využijte celý potenciál vašeho SUV také v zimě!

Více informací

DODÁVKY A UŽITKOVÁ VOZIDLA

Dlouholeté zkušenosti se severskými drsnými podmínkami je možné vidět i cítit u každé zimní pneumatiky Nokian Tyres – včetně pneumatik pro dodávky nebo lehká nákladní vozidla.

Více informací