Menu
Menu

Technologie Air Claw


Air Claw Technology znamená kombinaci podpěrného ocelového hrotu a přidaného kapkovitého vzduchového tlumiče předních hran bloků dezénu. Toto spojení dodává pneumatice účinnou přilnavost, velkou výdrž hrotu a zároveň snížení hluku pneumatiky a snížení opotřebení vozovky.

Technologie vzduchového tlumiče má velký vliv na pružnost a plynulost chování při jízdě, což snižuje opotřebení vozovky, snižuje hluk pneumatiky a zlepšuje životnost hrotu. Technologie vzduchového tlumiče připomíná vzduchové polštáře na patě běžecké boty: vzduchové otvory pneumatiky změkčují a tlumí nárazy hrotu o silnici a zároveň zmenšují vibrace při kontaktu s vozovkou.

Široký, mnohostranný a robustní hrot posiluje podélnou přilnavost pneumatiky při zrychlování a brzdění. Široká spodní obruba hrotu podporuje hrot co nejúčinněji i z bočního směru, což zlepšuje boční přilnavost pneumatiky.

K flexibilnímu a bezpečnému potěšení z jízdy přispívá také inovativní Eco Stud Systém, což je speciální „jehelník“. Ten zlepšuje chování hrotu a zároveň zmírňuje nárazy hrotu o vozovku.

Zpět na předchozí stranu