Pá listopad 10 10:58 2017 v kategoriích Zprávy o produktech, Firemní zprávy

Nokian Heavy Tyres na veletrhu Agritechnica 2017:

Nezastavitelná odolnost – důvěryhodná kvalita s vizionářskými inovacemi

Nokian Heavy Tyres, Nokia, Finsko, 9. listopadu 2017 K zajištění moderního a ziskového zemědělství je v nepřetržitě se měnícím světě zapotřebí jak důvěryhodná kvalita, tak další inovace. To inspirovalo předního výrobce pneumatik Nokian Heavy Tyres, aby představil svou doposud nejkomplexnější řadu pneumatik na veletrhu Agritechnica 2017.

Moderní zemědělství vyžaduje rychlou, bezpečnou a ekonomickou práci. K dosažení nejlepších možných výsledků jsou zapotřebí univerzální pneumatiky s nízkou mírou opotřebení a vynikající přilnavostí. Tato skutečnost inspiruje Nokian Tyres již celá desetiletí – na základě zkušeností uživatelů a testování v praxi jsme vyvinuli naši komplexní řadu pneumatik, která uspokojí všechny potřeby uživatelů.

Nová řada pneumatik Nokian CT – ještě širší řada proslulých pneumatik pro přípojná vozidla

Pneumatikym Nokian CT pro přípojná vozidla jsou určené pro extrémně těžké náklady a nejnáročnější zemědělské a smluvní práce. Nyní byla na trh uvedena nová řada těchto proslulých flotačních pneumatik. Nové dostupné rozměry jsou 560/60R22.5; 600/50R22.5; 600/55R26.5 a 600/60R30.5.

Nokian TRI 2 – nové výsledky testů: více provozních hodin na silnici i v terénu

Stabilní a odolná pneumatika Nokian TRI 2 zaručuje komfort, přesné jízdní reakce a odolnost jak na silnici, tak v terénu. Nové výsledky testů jednoznačně ukazují, že se jedná o prvotřídní volbu pro zemědělské práce, které vyžadují jak jízdu na vozovce, tak na poli.

Vynikající výkony vycházejí ze zkušeností: vizionářská koncepční pneumatika Nokian

Nová koncepční pneumatika v sobě spojuje nejlepší možné vlastnosti, které mění svět zemědělských a smluvních prací. Tato inovativní pneumatika podporuje nové obchodní příležitosti zemědělců a poskytovatelů zemědělských služeb tím, že umožňuje víceúčelovější a nákladově efektivnější traktorových prací než kdykoliv dříve.

Pro lepší představu o současnosti a budoucím vývoji zemědělských prací vás zveme, abyste se přišli podívat na naši nejvyšší řadu pneumatik a seznámili se s našimi nejnovějšími vizemi v oblasti zemědělství.

Událost: Agritechnica – největší světový veletrh zemědělských strojů a zařízení

Kde: Hannover / Německo, stánek #20B03

Kdy: 12.–18. listopadu 2017

O Nokian Tyres
Nokian Tyres je celosvětově nejseverněji umístěným výrobcem pneumatik. Společnost podporuje a usnadňuje bezpečnou jízdu v náročných podmínkách. Jsme jediným výrobcem, který se zaměřuje na produkty do náročných podmínek a podle potřeb uživatelů. Dodáváme inovativní pneumatiky pro osobní vozidla, nákladní vozidla a těžkou techniku, především pro oblasti, kde jsou na výkony pneumatik kladeny speciální nároky: sníh, lesy a náročné jízdní podmínky způsobené měnícími se ročními obdobími. Vyvíjíme naše produkty se zaměřením na udržitelnou bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí během celého životního cyklu pneumatiky. V roce 2016 měla společnost Nokian Tyres okolo 4 400 zaměstnanců a čisté tržby přibližně 1,4 miliard eur. Akcie Nokian Tyres jsou obchodovány na burze Nasdaq Helsinki.

Více informací:

http://www.nokiantyres.com/heavy
www.nokiantyres.com/flotation

Další informace - kontakt:

Jaroslav Nálevka, PR manager McCann Prague, 00420 725 865 874, [email protected]

Zuzana Michalová, PR manager Nokian Tyres CE, 00420 603 578 866, [email protected]