Zimní pneumatiky pro osobní vůz

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Jak zjistit rozměr vaší pneumatiky

Třímístné číslo udává šíři příčného řezu pneumatiky v milimetrech – nominální šířku pneumatiky. Dvojmístné číslo za lomítkem udává poměr nominální šířky pneumatiky k nominální výšce v procentech. Číslo 16, které následuje, nás informuje o průměru ráfku, který je vyjádřen v palcích.

  1. Šířka např. 205
  2. Výška např. 55
  3. Ráfek např. 16

Nokian Tyres
Snowproof 1

elektrickávozidla nová rozsirenagarancenokiantyres příslibspokojenosti

Nokian Tyres Snowproof 1 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro středoevropské řidiče osobních vozidel s předvídatelným chováním na sněhu i sněhové břečce a s výrazně vylepšenými vlastnostmi za mokra.

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof 2

elektrickávozidla nová rozsirenagarancenokiantyres příslibspokojenosti

Nokian Tyres Snowproof 2 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro osobní vozidla, která tak zaručuje vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru.

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof P

elektrickávozidla příslibspokojenosti rozsirenagarancenokiantyres

Nokian Tyres Snowproof P je sportovní pneumatika, která nabízí kombinaci vysokovýkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti při náhlých změnách jízdního pruhu nebo při jízdě po rozbředlém sněhu na vedlejších silnicích.

Čti více

Nokian Tyres
Hakkapeliitta R5

limitovanémnožství elektrickávozidla

Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 je nehrotovaná zimní pneumatika pro osobní vozidla vyrobená tak, aby zajišťovala nekompromisní přilnavost a propracované jízdní vlastnosti pro každý zimní den.

Čti více

Nepodceňujte výběr zimních pneumatik

Každý rok s příchodem podzimních měsíců řeší řidiči a řidičky přezutí pneumatik. Zákon uvádí, že od 1. listopadu musí mít všechna auta do 3,5 tuny zimní pneumatiky, takže nejde jen o svévolné rozhodnutí majitelů aut, ale zákonnou povinnost. Tato povinnost odpadá pouze majitelům celoročních pneumatik, které poskytují efektivitu a bezpečí pro letní i zimní období najednou. Na českém trhu je nabízí například společnost Nokian Tyres.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
18773
4.5
Nokian zLine