Chytré dopravní technologie a zimní pneumatiky vyrobené z biomateriálů

Chytré dopravní technologie a zimní pneumatiky vyrobené z biomateriálů

Nokian Hakkapeliitta v roce 2036

Když si představíme řízení za 20 let, máme před očima revoluční, chytré dopravní technologie, samořídící elektrická vozidla a zimní pneumatiky vyrobené z biomateriálů.

Nokian Hakkapeliitta v roce 2036

Při příležitosti 80. výročí zimní pneumatiky Nokian Hakkapeliitta od společnosti Nokian Tyres se Heikki Liimatainen, doktor věd a profesor v centru výzkumu dopravy Verne při technologické univerzitě v Tampere, Robert Hansson, ředitel centra dynamiky vozidla a aktivní bezpečnosti společnosti Volvo Cars, a Juha Pirhonen, viceprezident pro výzkum a vývoj v Nokian Tyres, zamysleli nad tím, jak bude vypadat mobilita, řízení a zimní pneumatiky v roce 2036, když bude Nokian Hakkapeliitta slavit 100 let.

Zimní pneumatiky Nokian Hakkapeliitta v sobě spojují invenci, zkušenosti a nejmodernější technologie

Zimní pneumatika vyvinutá a vyrobená společností Nokian Tyres přinesla revoluci do řízení v kluzkých severských podmínkách před více než 80 lety. V dalším produktovém vývoji zimní pneumatiky Nokian Hakkapeliitta se nejsevernější výrobce pneumatik na světě zaměřil na bezpečnost, jízdní komfort a ohleduplnost k životnímu prostředí. Důvěra v bezpečnost zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta se bude předávat z generace na generaci.