NOKIAN TYRES SNOWPROOF – STVOŘENÁ PRO KAŽDOU ZIMU


Dokonalá zimní jízda je předvídatelná a bezpečná ve všech zimních dnech, ve sněhu, břečce i dešti. Víme to, protože to jsou všechno podmínky našeho severního domova. Řada Nokian Tyres Snowproof představuje skandinávskou prémiovou kvalitu a nejmodernější odborné znalosti, kterými je společnost Nokian Tyres známá. Byly navrženy lidmi z nejnáročnějších zimních podmínek světa a jsou skutečně zrozeny pro jakoukoli zimu.

ZHLÉDNOUT VIDEO

Bezpečnost pro evropské řidiče

Zimní podmínky se mění – a poslední dobou ještě více, díky extrémním výkyvům teplot a povětrnostním změnám. Jakožto odborníci na extrémy víme, jak zůstat o krok napřed před přírodními silami.

Naše nová zimní pneumatika je mistrovskou kombinací severských zkušeností a porozumění alpským zimním podmínkám. Snadno se uzpůsobuje nepředvídatelným změnám počasí a bezpečně projede sněhem, sněhovou břečkou i na mokré vozovce. Díky našim odborným znalostem jsme posunuli a zdokonalili hranice přilnavosti a vy můžete zažít pocit naprosté kontroly nad řízením a bezpečnosti.

NEČEKANÉ SNĚHOVÉ SRÁŽKY NEBO VOZOVKA POKRYTÁ ROZBŘEDLÝM SNĚHEM? ŽÁDNÝ PROBLÉM.

Pneumatika je mnohem víc než jen nutnost. Představuje součást našich každodenních životů, která zajišťuje, abychom bezpečně dorazili na místo určení. Řada Nokian Tyres Snowproof využívá koncept Alpine Sense Grip, díky kterému je schopná se uzpůsobovat široké škále podmínek – od mokrých vozovek po městské silnice s rozbředlým sněhem, od zasněžených dálnic po horské silničky – vždy zaručuje bezpečné a předvídatelné jízdní reakce.

Spolehlivost v proměnlivém počasí

Ať je počasí jakékoliv, vždy musíte být schopni se spolehnout na své pneumatiky. Pneumatiky Nokian Tyres Snowproof byly vyvinuty tak, aby zvládaly všechny proměnlivé zimní podmínky. Díky speciální směsi pryže Alpine Grip pneumatiky zaručují přilnavost v širokém rozpětí teplot – od mírnějších zimních dnů až po mrazivé vánice. Nová Nokian Tyres Snowproof se vyznačují vylepšenou přilnavostí na mokru a nízkým valivým odporem pro snížení spotřeby energie.

DOJEĎTE BEZPEČNĚ DOMŮ

Nikdo při cestě domů zbytečně nevyhledává nebezpečné situace. Ale rozbředlý sníh může při změnách jízdních pruhů nebo prudších manévrech udělat ze známých silnic děsivá místa. Propracovaný systém drážek pneumatik Nokian Tyres Snowproof zajišťuje, že je pneumatika velice odolná vůči aquaplaningu na rozbředlém sněhu, a zaručuje lepší jízdní reakce i na silné vrstvě sněhu.

PŘIPRAVTE SE A UŽÍVEJTE SI

Dlouhé, drsné severské zimy nás nutí myslet dopředu. To je filozofie, kterou chceme sdílet: díky vhodné přípravě si můžete vychutnat své každodenní jízdy bez ohledu na počasí. V pneumatikách Nokian Tyres Snowproof jsme skloubili veškeré naše znalosti o zimě. Fungují podobně jako váš bezpečnostní pás – drobná příprava, která zaručuje bezstarostnou jízdu.
Nokian Tyres Snowproof je stvořená pro každou zimu.

Představujeme novou řadu pneumatik Nokian Tyres Snowproof

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 1

Nokian Tyres Snowproof 1 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika speciálně vyvinutá pro středoevropské řidiče osobních vozidel. Pneumatika zajišťuje předvídatelné chování na sněhu i sněhové břečce a výrazně vylepšené vlastnosti za mokra.

Bezpečnostní prvky této pneumatiky zajišťují bezstarostnou jízdu při náhlém sněžení a změně jízdního pruhu na rozbředlém sněhu.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 2

Nokian Tyres Snowproof 2 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro středoevropské řidiče osobních vozidel. Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru.

Ať už jedete po rychlých dálnicích, v rušném městském provozu nebo po malebných alpských silnicích, jízdní reakce jsou vždy předvídatelné a pod vaší kontrolou.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF 2 SUV

Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof 2 SUV je prémiová zimní pneumatika speciálně vyvinutá tak, aby vyhovovala potřebám sportovních užitkových vozidel a crossoverů. Nejdůležitější vlastností pneumatiky je výjimečná bezpečnost ve všech zimních podmínkách, která tak zaručuje vynikající výkony na sněhu, sněhové břečce a mokru.

Snowproof 2 SUV nabízí větší stabilitu a odolnost pro těžká vozidla díky své stavbě, která byla optimalizovaná pro nároky SUV vozidel.

NOKIAN TYRES SNOWPROOF P

Nokian Tyres Snowproof P je sportovní a moderní pneumatika, která nabízí kombinci vysokovýkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti. Každodenní jízdní situace, jako jsou náhlé změny jízdního pruhu nebo jízda po rozbředlém sněhu na vedlejších silnicích, jsou snadno zvládnutelné díky vynikajícímu záběru, kratší brzdné dráze a větší bezpečnosti v zatáčkách.