NOKIAN TyRES SNOWPROOF – BEZSTAROSTNÁ JÍZDA NA ZIMNÍCH SILNICÍCH

Zima může změnit vaše důvěrně známé každodenní cesty v něco naprosto cizího – v zasněžené, kluzké a někdy i děsivé místo. Abyste si mohli užít krásu zimních cest, je klíčová správná příprava. Jakožto vynálezci zimní pneumatiky usilujeme o to, aby vaše cestování zůstalo bezpečné a předvídatelné každý zimní den. Bez ohledu na to, s jakými zimními podmínkami se potkáte, vám pneumatiky Nokian Tyres Snowproof zajistí bezstarostnou jízdu.

ZHLÉDNOUT VIDEO

BEZPEČNOST PRO EVROPSKÉ ŘIDIČE

Zimní podmínky se mění – a poslední dobou ještě více, díky extrémním výkyvům teplot a povětrnostním změnám. Jakožto odborníci na extrémy víme, jak zůstat o krok napřed před přírodními silami.

Naše nová zimní pneumatika je mistrovskou kombinací severských zkušeností a porozumění alpským zimním podmínkám. Snadno se uzpůsobuje nepředvídatelným změnám počasí a bezpečně projede sněhem, sněhovou břečkou i na mokré vozovce. Díky našim odborným znalostem jsme posunuli a zdokonalili hranice přilnavosti a vy můžete zažít pocit naprosté kontroly nad řízením a bezpečnosti.

NEČEKANÉ SNĚHOVÉ SRÁŽKY NEBO VOZOVKA POKRYTÁ ROZBŘEDLÝM SNĚHEM? ŽÁDNÝ PROBLÉM.

Pneumatika je mnohem víc než jen nutnost. Představuje součást našich každodenních životů, která zajišťuje, abychom bezpečně dorazili na místo určení. Pneumatika Nokian Tyres Snowproof využívá koncept Alpine Sense Grip, díky kterému je schopná se uzpůsobovat široké škále podmínek – od mokrých vozovek po městské silnice s rozbředlým sněhem, od zasněžených dálnic po horské silničky – vždy zaručuje bezpečné a předvídatelné jízdní reakce.

SPOLEHLIVOST V PROMĚNLIVÉM POČASÍ

Ať je počasí jakékoliv, vždy musíte být schopni se spolehnout na své pneumatiky. Pneumatika Nokian Tyres Snowproof byla vyvinuta tak, aby zvládala všechny proměnlivé zimní podmínky. Díky speciální směsi pryže Alpine Grip pneumatika zaručuje přilnavost v širokém rozpětí teplot – od mírnějších zimních dnů až po mrazivé vánice. Nová pneumatika Nokian Tyres Snowproof zároveň zvyšuje přilnavost na mokru a snižuje valivý odpor a tím i spotřebu paliva.

DOJEĎTE BEZPEČNĚ DOMŮ

Nikdo při cestě domů zbytečně nevyhledává nebezpečné situace. Ale rozbředlý sníh může při změnách jízdních pruhů nebo prudších manévrech udělat ze známých silnic děsivá místa. Propracovaný systém drážek pneumatiky Nokian Tyres Snowproof zajišťuje, že je pneumatika velice odolná vůči aquaplaningu na rozbředlém sněhu, a zaručuje lepší jízdní reakce i na silné vrstvě sněhu.

PŘIPRAVTE SE A UŽÍVEJTE SI

Dlouhé, drsné severské zimy nás nutí myslet dopředu. To je filozofie, kterou chceme sdílet: díky vhodné přípravě si můžete vychutnat své každodenní jízdy bez ohledu na počasí. V pneumatice Nokian Tyres Snowproof jsme skloubili veškeré naše znalosti o zimě. Funguje podobně jako váš bezpečnostní pás – drobná příprava, která zaručuje bezstarostnou jízdu.

Seznamte se s novou pneumatikou Nokian Tyres Snowproof. Pneumatika od nás pro vás.

PRO VYVÁŽENÉ CESTY