FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian Tyres Aramid záruka

Ochrana v případě poškození bočnice

Naše pneumatiky SUV vam poskytuji odolnost a ochranu pro překvapive situace. Mimořádně odolná aramidová sešívaná vlákna, které se rovněž s úspěchem používají v neprůstřelných vestách, vyztužují a posilují bočnici, aby byla mimořádně odolná proti opotřebení a prořezání.

Abychom vás o výhodách našich robustních pneumatik zcela přesvědčili:
Nakoupíte-li pneumatiky v některém z určených obchodů s pneumatikami, bude záruka na technologii aramidových vláken společnosti Nokian Tyres pokrývat neúmyslné poškození bočnic pneumatik a v takovém případě obdržíte zdarma nový odpovídající výrobek.

Podívejte se na video

Jak postupovat v případě poškození pneumatiky?

1 Předejte poškozenou pneumatiku prodejci

Který kontrolujte platnost záruky na základě kontroly vaší záruční karty Nokian Tyres Aramid, originální účtenky potvrzující nákup pneumatiky a na základě splnění jiných podmínek (omezení) vyplývající ze Aramid záruka.

2 Prodejce provede bezplatné přezutí

Nainstaluje prodejce Aramid bezplatně nový odpovídající výrobek Nokian Tyres namísto výrobku, u kterého došlo k poškození. Ponesete pouze náklady na dopravení této pneumatiky k prodejci Aramid.

3 Prodejce vyplní formulář

Prodejce Aramid s vámi vyplní formulář nacházející se na zadní straně této karty. Prodejce Aramid tento formulář zkopíruje a vy si ponecháte originál karty Aramid.

Pro které pneumatiky je Aramid záruka k dispozici

Nokian Tyres Aramid záruka se vztahuje na pneumatiky zakoupené v určených obchodech s pneumatikami od 1.3.2020 do 28.2.2021.

REGISTRACE K ARAMID ZÁRUKA

Nokian Tyres Aramid záruka se vztahuje na pneumatiky poškozene nahodně na bočnici a poskytuje vam bezplatně novy, odpovidajici vyrobek od kterehokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, ktery je učastnikem programu.