Nokian Tyres Aramid záruka

Ochrana v případě poškození bočnice

Naše pneumatiky SUV vam poskytuji odolnost a ochranu pro překvapive situace. Mimořádně odolná aramidová sešívaná vlákna, které se rovněž s úspěchem používají v neprůstřelných vestách, vyztužují a posilují bočnici, aby byla mimořádně odolná proti opotřebení a prořezání.

Abychom vás o výhodách našich robustních pneumatik zcela přesvědčili:
Nakoupíte-li pneumatiky v některém z určených obchodů s pneumatikami, bude záruka na technologii aramidových vláken společnosti Nokian Tyres pokrývat neúmyslné poškození bočnic pneumatik a v takovém případě obdržíte zdarma nový odpovídající výrobek.

Podívejte se na video

Jak postupovat v případě poškození pneumatiky?

1 Předejte poškozenou pneumatiku prodejci

Který kontrolujte platnost záruky na základě kontroly vaší záruční karty Nokian Tyres Aramid, originální účtenky potvrzující nákup pneumatiky a na základě splnění jiných podmínek (omezení) vyplývající ze Aramid záruka.

2 Prodejce provede bezplatné přezutí

Nainstaluje prodejce Aramid bezplatně nový odpovídající výrobek Nokian Tyres namísto výrobku, u kterého došlo k poškození. Ponesete pouze náklady na dopravení této pneumatiky k prodejci Aramid.

3 Prodejce vyplní formulář

Prodejce Aramid s vámi vyplní formulář nacházející se na zadní straně této karty. Prodejce Aramid tento formulář zkopíruje a vy si ponecháte originál karty Aramid.

Registrace k Aramid záruka

Nokian Tyres Aramid záruka se vztahuje na pneumatiky poškozene nahodně na bočnici a poskytuje vam bezplatně novy, odpovidajici vyrobek od kterehokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, ktery je učastnikem programu.

Pro které pneumatiky je Aramid záruka k dispozici?

Nokian zimní pneumatiky

Nokian celoroční pneumatiky

Nokian Tyres Aramid záruka se vztahuje na pneumatiky zakoupené v určených obchodech s pneumatikami od 1.3.2017 do 28.2.2018.

Podmínky a omezení k Nokian Tyres Aramid záruka

1. Platnost

Platnost této záruky musí být prokázána předložením originální účtenky, kterou se potvrzuje nákup pneumatiky Aramid v období od 01.03.2017 do 28.02.2018 a originální kopie záruční karty Nokian Tyres Aramid.

Záruka Aramid platí pro hloubku vzorku čtyři (4) milimetry nebo po dobu jednoho (1) roku od data nákupu pneumatiky, dle toho, která z těchto událostí nastane dříve, a platí pouze pro to vozidlo, na které byla pneumatika poprvé namontována.

Záruka Aramid je platná pouze v zemi, ve které byla vystavena, tj. zákazník je oprávněn dopravit poškozenou pneumatiku Aramid kterémukoliv prodejci Aramid v zemi, ve které byla pneumatika Aramid zakoupena.

2. Montáž, údržba a používání

Pneumatika Aramid je řadně upevněna na rafku, ktery splňuje normy ETRTO/STRO.

Pneumatika Aramid nebyla přetěžovana a byla nahuštěna na hodnotu tlaku doporučenou vyrobcem.

3. Používání pneumatiky

Pneumatika byla použivana za běžnych podminek. Tato zaruka se nevztahuje na motoristicke sporty, použivani v pohotovostnich vozidlech ani na jina použiti, ktera jsou s vyše uvedenymi typy použiti srovnatelna.

4. Vandalství a přímé i nepřímé škody

Záruka se nevztahuje na případy vandalismu a krádeže. Záruka se nevztahuje na prasklé ráfky ani na jiné přímé nebo nepřímé poškození. 

Záruka se vztahuje pouze na poškození bočnic, nikoliv na poškození vzorku pneumatiky Aramid.

5. Zákonná práva zákazníka

Žádná z těchto podmínek nemůže být považována za podmínku omezující zákonná práva zákazníka.