255/40R18 Zimní pneumatiky

Velikost pneumatiky je 255-40-18

Zimní pneumatiky pro váš osobní vůz

Nokian Tyres
Snowproof 1

elektrickávozidla nová rozsirenagarancenokiantyres příslibspokojenosti

Nokian Tyres Snowproof 1 je bezpečná a spolehlivá prémiová zimní pneumatika pro středoevropské řidiče osobních vozidel s předvídatelným chováním na sněhu i sněhové břečce a s výrazně vylepšenými vlastnostmi za mokra.

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof P

elektrickávozidla příslibspokojenosti rozsirenagarancenokiantyres

Nokian Tyres Snowproof P je sportovní pneumatika, která nabízí kombinaci vysokovýkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti při náhlých změnách jízdního pruhu nebo při jízdě po rozbředlém sněhu na vedlejších silnicích.

Čti více

CO ZNAMENÁ 255/40 R 18?

Označení Vysvětlení
255 Je šířka pneumatiky v milimetrech. Šířka pneumatiky hraje významnou roli z hlediska stability, ovladatelnosti a celkového výkonu.
40 Poměr výšky k šířce (aspect ratio) je poměr výšky pneumatiky k její šířce v procentech. Ovlivňuje jízdní komfort a celkovou ovladatelnost.
R R označuje konstrukci pneumatiky a znamená, že pneumatika má radiální konstrukci, díky níž je stabilní a přesná. Téměř všechny pneumatiky pro osobní automobily na trhu jsou radiální.
18 Je průměr ráfku v palcích. Dodržením doporučení výrobce automobilu ohledně velikosti ráfku zajistíte harmonickou spolupráci pneumatik a ráfků se správnou brzdnou vůlí a optimálním výkonem pneumatik.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
18789
4.5
Nokian zLine