215/75R16 Zimní pneumatiky

Velikost pneumatiky je 215-75-16

Zimní pneumatiky pro váš lehký nákladní vůz

Hakkapeliitta CR4

elektrickávozidla

Severská prémiová zimní pneumatika bez hrotů pro užitková a obytná vozidla

Čti více

Nokian Tyres
Snowproof C

elektrickávozidla rozsirenagarancenokiantyres

Nová Nokian Tyres Snowproof C je bezpečná a spolehlivá zimní pneumatika určená speciálně pro užitková vozidla s vyšší hmotností. Pneumatika zajišťuje vyspělou bezpečnost při každodenních jízdách a zaručuje vynikající zimní přilnavost na čerstvém i ...

Čti více

CO ZNAMENÁ 215/75 R 16?

Označení Vysvětlení
215 Je šířka pneumatiky v milimetrech. Šířka pneumatiky hraje významnou roli z hlediska stability, ovladatelnosti a celkového výkonu.
75 Poměr výšky k šířce (aspect ratio) je poměr výšky pneumatiky k její šířce v procentech. Ovlivňuje jízdní komfort a celkovou ovladatelnost.
R R označuje konstrukci pneumatiky a znamená, že pneumatika má radiální konstrukci, díky níž je stabilní a přesná. Téměř všechny pneumatiky pro osobní automobily na trhu jsou radiální.
16 Je průměr ráfku v palcích. Dodržením doporučení výrobce automobilu ohledně velikosti ráfku zajistíte harmonickou spolupráci pneumatik a ráfků se správnou brzdnou vůlí a optimálním výkonem pneumatik.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
18791
4.5
Nokian zLine