215/50R18 Zimní pneumatiky

Díky četným inovacím, více než stovce patentů a vysokým hodnocením v testujících časopisech se pneumatiky Nokian Tyres Hakkapeliitta a další zimní pneumatiky Nokian Tyres staly postupně legendárními.

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Zimní pneumatiky pro váš osobní vůz

Nokian Tyres
Snowproof P

elektrickávozidla příslibspokojenosti rozsirenagarancenokiantyres

Nokian Tyres Snowproof P je sportovní pneumatika, která nabízí kombinaci vysokovýkonné ovladatelnosti a spolehlivé zimní přilnavosti při náhlých změnách jízdního pruhu nebo při jízdě po rozbředlém sněhu na vedlejších silnicích.

Čti více

CO ZNAMENÁ 215/50 R 18?

Označení Vysvětlení
215 Je šířka pneumatiky v milimetrech. Šířka pneumatiky hraje významnou roli z hlediska stability, ovladatelnosti a celkového výkonu.
50 Poměr výšky k šířce (aspect ratio) je poměr výšky pneumatiky k její šířce v procentech. Ovlivňuje jízdní komfort a celkovou ovladatelnost.
R R označuje konstrukci pneumatiky a znamená, že pneumatika má radiální konstrukci, díky níž je stabilní a přesná. Téměř všechny pneumatiky pro osobní automobily na trhu jsou radiální.
18 Je průměr ráfku v palcích. Dodržením doporučení výrobce automobilu ohledně velikosti ráfku zajistíte harmonickou spolupráci pneumatik a ráfků se správnou brzdnou vůlí a optimálním výkonem pneumatik.

95 % recenzentů doporučuje naše výrobky

Racionálně uvažující spotřebitelé kladou na zakoupené výrobky vysoké nároky. Osobní zkušenost s používáním má zásadní vliv na to, zda bude nákup hodnocen jako vydařený.

Ohodnoťte své pneumatiky!

Napsat vlastní recenzi Podívejte se na recenze produktů

Recenze produktu, celkem
18363
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2