FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian
Wetproof SUV

Malá a středně velká SUV

Nový
Záruka Aramid
Příslib spokojenosti

Hodnocení 5 je založeno 1 na uživatelských recenzích 51

Bezstarostná jízda v deštivých dnech

Malá a středně velká SUV

Nová Nokian Wetproof SUV je bezpečná a spolehlivá letní pneumatika určená pro středoevropské silnice. Díky vynikajícím brzdným výkonům na mokrém povrchu a vysoké odolnosti vůči aquaplaningu je pneumatika snadno ovladatelná a pohodlná i v deštivých dnech. Pneumatika Nokian Wetproof SUV využívá technologii dvojí bezpečnostní zóny od Nokian Tyres, která zajišťuje větší odolnost a ochranu v náročných jízdních situacích.

  • EXTRÉMNÍ STABILITA NA MOKRÝCH A SUCHÝCH SILNICÍCH
  • VÝJIMEČNÁ STABILITA A KOMFORT I NA NÁROČNÉM POVRCHU
  • EXTRA SILNÉ ARAMIDOVÉ BOČNICE PRO MAXIMÁLNÍ ODOLNOST

Testováno organizací TÜV SÜD Product Service GmbH v červnu a červenci 2019 na žádost společnosti Nokian Tyres. Rozměr pneumatiky: 255/55 R18. Testující vůz: Audi Q5 2.0TDI, VW Tiguan 2.0TDI, Audi Q7 3.0TDI. Testovací tratě: Papenburg (D), Wachauring (A), Garching (D), Neubiberg (D). Zpráva č. 713160089-PS

Nokian Wetproof SUV

Mokro a sucho - můžete mít kontrolu nad obojím?

Podívejte se na video!

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Zhlédnout video!

VYVÁŽENÁ ROVNOVÁHA VÝKONŮ NA MOKRU A SUCHU

Vynikající kombinace jízdních vlastností na mokrém a suchém povrchu je postavena na technologii dvojí bezpečnostní zóny. Zóna pro stabilitu na vnějším rameni pneumatiky zaručuje vyvážené jízdní reakce, zatímco bezpečnostní zóna na mokro na vnitřním rameni zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu.

Čti více

VĚTŠÍ STABILITA - MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST NA MOKRÉM POVRCHU

Jízdní stabilita a odolnost vůči aquaplaningu. Samoblokační koncept je nový, inovativní design, který zvyšuje jízdní stabilitu se zachováním maximální možné bezpečnosti na mokré vozovce.

Čti více

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.
Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Jedinečná Nokian Tyres Záruka Aramid se vztahuje na pneumatiky poškozené náhodně na bočnici a poskytuje vám bezplatně nový, odpovídající výrobek od kteréhokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, který je účastníkem programu.