Nokian
Rockproof

Letní pneumatika určena pro offroadová, SUV a lehká nákladní vozidla

Maximální odolnost

Letní pneumatika určena pro offroadová, SUV a lehká nákladní vozidla

Nokian Rockproof je nová letní pneumatika od Nokian Tyres, která nabízí extrémní odolnost pro profesionální užití a offroadové nadšence. Pneumatika Nokian Rockproof se nezalekne žádných překážek i v lomech, lesích a těžebních oblastech. Poskytuje trvalé výkony díky speciální směsi pryže, která zvládá i nečekané nárazy při náročném offroadovém užití.

  • MAXIMÁLNÍ ODOLNOST PRO NÁROČNÉ PROFESIONÁLNÍ UŽITÍ
  • STABILITA A PŘESNÁ OVLADATELNOST
  • ODVADĚČE KAMENŮ PRO DELŠÍ ŽIVOTNOST
Nokian Rockproof

Nová, odolná a výkonná pneumatika pro náročné profesionální užití

Podívejte se na video!

Co o nové pneumatice říkají uživatelé

Tom Brain, zaměstnanec Dyer Logging, kanadské společnosti na těžbu dřeva, která sídlí na Vancouver Islandu v provincii Britská Kolumbie, testoval nové, speciální pneumatiky Nokian Rockproof. Tom dennodenně pracuje v extrémně náročných lesních podmínkách a řídí na cestách, které jsou z větší části kamenité. Během několika posledních měsíců Tom a jeho 4x4 vůz zjistili, že pneumatika Nokian Rockproof dodává pojmu „odolnost“ nový rozměr.

„Výjimečná pneumatika”


„Ujeli jsme na těchto pneumatikách asi 50 000 kilometrů a z nich víc než polovinu na štěrkových cestách. Jezdíme hodně v terénu a v minulosti se nám stávalo, že jsme přijeli na místo těžby se sadou pneumatik, které byly 2 týdny staré, a odjížděli jsme odtamtud s prázdnými pneumatikami. Během těch 50 000 kilometrů se to stalo snad jen jednou, což je opravdu výjimečné. Můžu vás ujistit, že pneumatika Nokian Rockproof je naprosto nezdolná,“ říká Tom.

Extrémní odolnost vůči defektům

Extrémní odolnost pneumatiky vůči průpichům a průřezům je vhodná pro profesionální užití v dolech a lomech, stejně jako při offroadové jízdě.

Čti více

Větší odolnost

Prodlužují životnost pneumatiky a zvyšují její ochranu tím, že chrání tělo pneumatiky před poškozením.

Čti více

Nový typ odolnosti a ochrany

Vlákna činí bočnice odolnější vůči průpichům a průrazům, které by je jinak mohly snadno poškodit.

Čti více

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Obrázky Nokian Rockproof

Zobrazit fotogalerii