Pro opravdové offroadové nadšence

Skutečná offroad pneumatika pro všechny typy cest, která nabízí extrémní odolnost. Díky aramidovým bočnicím zvládá i nárazy při náročném offroadovém použití.

  • Aramidové bočnice
  • Extrémní odolnost
  • Odolnost při nárazech na kameny
  • Pro lehké nákladní vozy, velká SUV a pick upy
  • Do 160 km/h
Nokian Rockproof

Extrémní odolnost i v nejtěžším terénu

Podívejte se na Rockproof v akci

Zkušenosti uživatelů

Tom je zaměstnaný ve firmě na těžbu dřeva, každý den pracuje v náročných lesních podmínkách a jezdí po kamenitých cestách. Po několika měsících testování na jeho 4x4 vozu Tom hodnotí Rockproof jako pneumatiku, která dala slovu "odolnost" nový rozměr.

"Nezdolná pneumatika"

"V místě těžby jsou extrémní podmínky, ale Nokian Rockproof je zatím nejodolnější obutí. Ta pneumatika je naprosto nezdolná," říká Tom.

Extrémí odolnost

Pneumatika díky vysoké odolnosti vůči průpichům a průřezům zvládá i profesionální užití v dolech a lomech, stejně jako náročnou offroadovou jízdu.

Čti více

Delší životnost

Ochrana těla pneumatiky před poškozením zvyšuje její životnost.

Čti více

Nový typ ochrany

Speciální vlákna činí bočnice pneumatiky odolnějšími vůči průrazům a průpichům.

Čti více

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Nokian Tyres Záruka Aramid

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Jedinečná Nokian Tyres Záruka Aramid se vztahuje na pneumatiky poškozené náhodně na bočnici a poskytuje vám bezplatně nový, odpovídající výrobek od kteréhokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, který je účastníkem programu.

Nokian Tyres Záruka Aramid

Obrázky Nokian Rockproof

Zobrazit fotogalerii