Nokian
Rockproof

Pro opravdové offroadové nadšence

Skutečná offroad pneumatika pro všechny typy cest, která nabízí extrémní odolnost. Díky aramidovým bočnicím zvládá i nárazy při náročném offroadovém použití.

  • Aramidové bočnice
  • Extrémní odolnost
  • Odolnost při nárazech na kameny
  • Pro lehké nákladní vozy, velká SUV a pick upy
  • Do 160 km/h
  • Velikost pneumatik 16-20
Nokian Rockproof

Extrémní odolnost i v nejtěžším terénu

Podívejte se na Rockproof v akci

Co o nové pneumatice říkají uživatelé

Tom Brain, zaměstnanec Dyer Logging, kanadské společnosti na těžbu dřeva, která sídlí na Vancouver Islandu v provincii Britská Kolumbie, testoval nové, speciální pneumatiky Nokian Rockproof. Tom dennodenně pracuje v extrémně náročných lesních podmínkách a řídí na cestách, které jsou z větší části kamenité. Během několika posledních měsíců Tom a jeho 4x4 vůz zjistili, že pneumatika Nokian Rockproof dodává pojmu „odolnost“ nový rozměr.

„Výjimečná pneumatika”


„Ujeli jsme na těchto pneumatikách asi 50 000 kilometrů a z nich víc než polovinu na štěrkových cestách. Jezdíme hodně v terénu a v minulosti se nám stávalo, že jsme přijeli na místo těžby se sadou pneumatik, které byly 2 týdny staré, a odjížděli jsme odtamtud s prázdnými pneumatikami. Během těch 50 000 kilometrů se to stalo snad jen jednou, což je opravdu výjimečné. Můžu vás ujistit, že pneumatika Nokian Rockproof je naprosto nezdolná,“ říká Tom.

Extrémní odolnost vůči defektům

Extrémní odolnost pneumatiky vůči průpichům a průřezům je vhodná pro profesionální užití v dolech a lomech, stejně jako při offroadové jízdě.

Čti více

Větší odolnost

Prodlužují životnost pneumatiky a zvyšují její ochranu tím, že chrání tělo pneumatiky před poškozením.

Čti více

Nový typ odolnosti a ochrany

Vlákna činí bočnice odolnější vůči průpichům a průrazům, které by je jinak mohly snadno poškodit.

Čti více

Obrázky Nokian Rockproof

Zobrazit fotogalerii