FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
Powerproof SUV

Prémiová letní pneumatika pro výkonná SUV

Už brzy

Bezstarostná jízda v ostrých zatáčkách

Prémiová letní pneumatika pro výkonná SUV

Nová Nokian Powerproof SUV je prémiová UHP pneumatika určená pro výkonná SUV. Nokian Powerproof SUV byla vyvinuta pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Pneumatika Nokian Powerproof SUV má silnou a vylepšenou stavbu pro SUV užití a je vybavena jedinečnou technologií aramidových bočnic od Nokian Tyres.

  • PŘESNÉ A PŘEDVÍDATELNÉ REAKCE PŘI VYSOKORYCHLOSTNÍ JÍZDĚ NA DÁLNICI
  • MAXIMÁLNÍ STABILITA A POŽITEK Z JÍZDY
  • EXTRA SILNÉ ARAMIDOVÉ BOČNICE PRO VŠECHNA ŽIVOTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ
Nokian Powerproof SUV

Bezpečnost, přesnost a stabilita.

Podívejte se na video!

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Zhlédnout video!

Stabilita a přesná ovladatelnost

Le concept unique Dual Zone Safety (Sécurité Double Zone) est constitué de deux zones fonctionnelles. La Power Zone sur l’épaulement extérieur du pneu permet une tenue de route précise pendant que la Wet Safety Zone, à l’intérieur, optimise la sécurité sur les routes mouillées.

Čti více

Spolehlivá přilnavost na suchu a mokru

Funkční molekulové řetězce a polymery vytvářejí hustou a pružnou síťovou strukturu, která zajišťuje spolehlivou přilnavost i při vysokých rychlostech.

Čti více