FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian
Powerproof SUV

Prémiová letní pneumatika pro výkonná SUV

Nový
Záruka Aramid
Příslib spokojenosti

Hodnocení 5 je založeno 1 na uživatelských recenzích 51

Bezstarostná jízda v ostrých zatáčkách

Prémiová letní pneumatika pro výkonná SUV

Nová Nokian Powerproof SUV je prémiová UHP pneumatika určená pro výkonná SUV. Nokian Powerproof SUV byla vyvinuta pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Pneumatika Nokian Powerproof SUV má silnou a vylepšenou stavbu pro SUV užití a je vybavena jedinečnou technologií aramidových bočnic od Nokian Tyres.

  • PŘESNÉ A PŘEDVÍDATELNÉ REAKCE PŘI VYSOKORYCHLOSTNÍ JÍZDĚ NA DÁLNICI
  • MAXIMÁLNÍ STABILITA A POŽITEK Z JÍZDY
  • EXTRA SILNÉ ARAMIDOVÉ BOČNICE PRO VŠECHNA ŽIVOTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Testováno organizací TÜV SÜD Product Service GmbH v červnu a červenci 2019 na žádost společnosti Nokian Tyres. Rozměr pneumatiky: 235/60 R18. Testující vůz: Audi Q5 2.0TDI, VW Tiguan 2.0TDI, Audi Q7 3.0TDI, Toyota Hilux 2.5D. Testovací tratě: Papenburg (D), Wachauring (A), Garching (D), Neubiberg (D). Zpráva č. 713160089-WS

Nokian Powerproof SUV

Bezpečnost, přesnost a stabilita.

Podívejte se na video!

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Zhlédnout video!

Stabilita a přesná ovladatelnost

Le concept unique Dual Zone Safety (Sécurité Double Zone) est constitué de deux zones fonctionnelles. La Power Zone sur l’épaulement extérieur du pneu permet une tenue de route précise pendant que la Wet Safety Zone, à l’intérieur, optimise la sécurité sur les routes mouillées.

Čti více

Spolehlivá přilnavost na suchu a mokru

Funkční molekulové řetězce a polymery vytvářejí hustou a pružnou síťovou strukturu, která zajišťuje spolehlivou přilnavost i při vysokých rychlostech.

Čti více

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.
Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Jedinečná Nokian Tyres Záruka Aramid se vztahuje na pneumatiky poškozené náhodně na bočnici a poskytuje vám bezplatně nový, odpovídající výrobek od kteréhokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, který je účastníkem programu.