Electric Fit™

Electric Fit™

PNEUMATIKY VHODNÉ TAKÉ PRO ELEKTRICKÉ VOZY

NEKOMPROMISNÍ BEZPEČNOST TESTOVANÁ TAK, ABY PLNĚ ODPOVÍDALA NÁROKŮM PRO ELEKTRICKÉ VOZY A ZAJISTILA VÁM KLIDNOU CESTU

ELECTRIC FIT™ JE DOKLADEM O BEZPROBLÉMOVÉ KOMPATIBILITĚ S ELEKTROMOBILY A ZNAMENÍM PRO BEZPEČNOU JÍZDU S ELEKTŘINOU.

Electric Fit™ znamená, že váš elektromobil je vybaven pneumatikami, které jsou vhodné pro kvalitní jízdu elektromobilů. Symbol Electric Fit™ vám říká, že si můžete být jisti bezpečným a trvalým výkonem svých pneumatik za všech podmínek.

STAČÍ SI VYBRAT VELIKOST A PNEUMATIKA BUDE SEDĚT!

Electric Fit™ nenabízí jeden univerzálení typ pneumatik, ale díky němu je hledání pneumatik pro elektromobily jednoduché: Všechny naše prémiové pneumatiky jsou vhodné pro vozy se spalovacími motory i pro kvalitní jízdu na elektrický pohon. Stačí si vybrat rozměr pneumatiky a my vám zaručíme, že bude bez problémů pasovat i na elektromobily!

VŽDY SEDÍ DOKONALE, BEZ OHLEDU NA TO, JAKÉ AUTO ŘÍDÍTE

VŽDY SEDÍ DOKONALE, BEZ OHLEDU NA TO, JAKÉ AUTO ŘÍDÍTE

Všechny pneumatiky Nokian Tyres® lze stejně dobře namontovat na vozy se spalovacím motorem i na elektromobily, což zajišťuje bezpečný a vysoce kvalitní výkon výrobku bez ohledu na pohonné ústrojí vozu. Můžete si vybrat pneumatiku, kterou skutečně potřebujete - je to Electric Fit™.

VŽDY SPOLEHLIVĚ BEZPEČNÉ, BEZ OHLEDU NA VAŠE JÍZDNÍ PODMÍNKY

VŽDY SPOLEHLIVĚ BEZPEČNÉ, BEZ OHLEDU NA VAŠE JÍZDNÍ PODMÍNKY

Všechny pneumatiky Nokian Tyres® poskytují dokonalý výkon pro zachování bezpečnosti a klidu v náročných podmínkách a nečekaných situacích. Ať už se jedná o zasněžené vedlejší silnice, deštivé dálnice nebo členitý terén: Můžete si vybrat pneumatiku, kterou skutečně potřebujete - je to Electric Fit™.

VŽDY TESTOVÁNA KOMPATIBILITA S NOVOU TECHNOLOGIÍ AUTOMOBILŮ

VŽDY TESTOVÁNA KOMPATIBILITA S NOVOU TECHNOLOGIÍ AUTOMOBILŮ

Všechny pneumatiky Nokian Tyres® jsou založeny na neustálém testování prototypů v reálných podmínkách na automobilech s nejnovější a špičkovou technologií. Díky více než desetiletému průkopnickému testování pneumatik na elektromobilech jsou dnes všechny naše pneumatiky pro elektromobily vhodné. Můžete si vybrat pneumatiku, kterou skutečně potřebujete - je to Electric Fit™.

VYSOKÁ HMOTNOST

Elektromobil s vyšší hmotností potřebuje více energie k zastavení, což zdůrazňuje důležitost pokročilých bezpečnostních vlastností pneumatik, zejména na náročných površích a při neočekávaných situacích.

VYSOKÝ TOČIVÝ MOMENT

Elektromobil s vysokým točivým momentem reaguje okamžitě, což vyžaduje okamžitou a přesnou odezvu na řízení i od pneumatik. Logické, spolehlivé a snadné ovládání i na hranici přilnavosti je pro bezpečnost klíčové.

SILNÝ

Výkonný elektromobil testuje kvalitu pneumatik, klade důraz na kvalitní konstrukci, materiály a zachování jemně vyladěné úrovně výkonu po celou dobu životnosti pneumatik.

ZVYŠUJÍ KOMFORT JÍZDY S ELEKTRICKÝM POHONEM

Jsme přesvědčeni, že bezpečnost je klíčem, který odemyká pohodlnou a kvalitní jízdu v každém voze. Když se za volantem cítíte v pohodě bez ohledu na počasí nebo silnici, je to výsledek bezproblémové bezpečnosti v akci.

Abychom ještě více zvýšili váš jízdní komfort a klid, neustále inovujeme řešení, která snižují valivý hluk pneumatik a jejich výdrž na špatných silnicích. Součástí bezpečnosti je také zlepšování energetické účinnosti snižováním valivého odporu a vývoj udržitelných materiálů a výroby. Stavíme první továrnu na výrobu pneumatik s nulovými emisemi CO2 na světě.

ŠPIČKOVÝ KOMFORT JÍZDY V ZIMĚ S NOKIAN TYRES SILENTDRIVE®

Kromě vysoce kvalitních prémiových produktů vhodných pro všechny typy pohonu vozidel jsou vybrané špičkové zimní pneumatiky Nokian Tyres vybaveny technologií pohlcování zvuku Nokian Tyres SilentDrive®, která dále ztišuje hluk v kabině a odpovídá tak tichosti elektromobilů.

NÍŽE PŘEDSTAVENÉ ZIMNÍ PNEUMATIKY S TECHNOLOGIÍ NOKIAN TYRES SILENTDRIVE® JSOU VHODNÉ I PRO ELEKTROMOBILY

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV (specifické rozměry)

PRŮKOPNICKÝ VÝVOJ PNEUMATIK V POČÁTCÍCH ELEKTROMOBILŮ

Společnost Nokian Tyres má bohatou historii ve výzkumu a vývoji, která přispěla k bezpečnému řízení za různých podmínek a pro různá vozidla. Od vytvoření první zimní pneumatiky na světě v roce 1934 jsme udělali mnoho pokroků, abychom zdokonalili výkonnost pneumatik, a to i s ohledem na různé pohonné systémy vozidel. Testujeme kompatibilitu pneumatik a zajišťujeme bezproblémový a bezpečný provoz, dokonce i s těžšími elektromobily s vysokým točivým momentem. To, co bylo dříve pouhým snem do budoucna, je nyní realitou v našich každodenních pneumatikách Electric Fit™.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ UDÁLOSTI Z HISTORIE EV

  • 2012 Světový rekord v nejrychlejší jízdě na ledě (252,09 km/h (156,64 mph) s elektromobilem, ve stejném roce, kdy Tesla představila Model S.
  • 2014 První zimní pneumatika na světě navržená speciálně pro elektromobil, která je zároveň první zimní pneumatikou na světě s energetickou třídou A pro valivý odpor.
  • 2020 První pneumatika s hroty na světě určená pro elektromobil

ELECTRIC FIT™

NEKOMPROMISNÍ BEZPEČNOST TESTOVANÁ TAK, ABY PLNĚ ODPOVÍDALA NÁROKŮM PRO ELEKTRICKÉ VOZY A ZAJISTILA VÁM KLIDNOU CESTU

VYHLEDEJTE NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE