FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Nokian
Weatherproof C

Záruka Aramid
Příslib spokojenosti
100%

1 / 1 uživateli doporučený produkt

Prémiový výkon při plném naložení po celý rok

Robustní pneumatika Nokian Weatherproof C zůstává i při vysokém zatížením kola pevná a vyvážená po celý rok. Tato výkonná celoroční pneumatika je výjimečně odolná a zaručuje rovnoměrné opotřebení vzorku. Vykazuje velmi dobrý výkon na břečce a sněhu. Pneumatika Nokian Weatherproof C má jiné vzorky běhounu pro větší vozidla a lehčí náklady. Symetrický vzorek běhounu ve tvaru šipek (Nokian Weatherproof C Cargo) zaručuje u rozvážkových vozidel dobrou přilnavost na mokrém a zasněženém povrchu. Pro lehčí vozy je tu upravený asymetrický vzorek běhounu (Nokian Weatherproof C Van), který snižuje riziko aquaplaningu a zvyšuje pohodlí.

  • Výborná ovladatelnost i při plném naložení
  • Stabilita na mokru i sněhu
  • Pro lehké nákladní vozy a dodávky
  • Do 190 km/h
Oficiálně schváleno pro použití v zimě Oficiálně schváleno pro použití v zimě
Nokian Weatherproof C

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Zhlédnout video!

Více inovací

Jedinečná pevnost Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres Čti více
Společnost Nokian Tyres je ve svém odvětví průkopníkem na poli šetrnosti k životnímu prostředí a jako první výrobce pneumatik na světě ve své produkci v plném rozsahu zavádí používání olejů s nízkým obsahem polycyklických aromatických uhlovodíků (PAH). Čištěné oleje Čti více
Pohodlí a bezpečnost Ukazatel opotřebení profilu (zimní), jen pro vybrané rozměry Čti více
Více jízdní stability Opěrná lamela Čti více
Lepší ovladatelnost na všech površích Vzorek běhounu inside-outside Čti více
Pevná přilnavost Vzorek běhounu ve tvaru šipek Čti více
Odolnost v proměnlivých podmínkách Robustní ocelový kord Čti více
Bezpečnost a odolnost na míru Pryžová směs Nokian Weatherproof C Čti více

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.
Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Nokian Tyres Záruka Aramid

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Jedinečná Nokian Tyres Záruka Aramid se vztahuje na pneumatiky poškozené náhodně na bočnici a poskytuje vám bezplatně nový, odpovídající výrobek od kteréhokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, který je účastníkem programu.
Nokian Tyres Záruka Aramid