FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Nokian
Weatherproof C

Záruka Aramid
Příslib spokojenosti

Hodnocení 3 je založeno 2 na uživatelských recenzích 32

Prémiový výkon při plném naložení po celý rok

Robustní pneumatika Nokian Weatherproof C zůstává i při vysokém zatížením kola pevná a vyvážená po celý rok. Tato výkonná celoroční pneumatika je výjimečně odolná a zaručuje rovnoměrné opotřebení vzorku. Vykazuje velmi dobrý výkon na břečce a sněhu. Pneumatika Nokian Weatherproof C má jiné vzorky běhounu pro větší vozidla a lehčí náklady. Symetrický vzorek běhounu ve tvaru šipek (Nokian Weatherproof C Cargo) zaručuje u rozvážkových vozidel dobrou přilnavost na mokrém a zasněženém povrchu. Pro lehčí vozy je tu upravený asymetrický vzorek běhounu (Nokian Weatherproof C Van), který snižuje riziko aquaplaningu a zvyšuje pohodlí.

  • VÝBORNÁ OVLADATELNOST I PŘI PLNÉM NALOŽENÍ
  • STABILITA NA MOKRU I SNĚHU
  • PRO LEHKÉ NÁKLADNÍ VOZY A DODÁVKY
  • DO 190 KM/H
Oficiálně schváleno pro použití v zimě Oficiálně schváleno pro použití v zimě
Nokian Weatherproof C

Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres

Doposud nepoznaná odolnost

Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku.

Zhlédnout video!

Více inovací

Jedinečná pevnost Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres Čti více
Společnost Nokian Tyres je ve svém odvětví průkopníkem na poli šetrnosti k životnímu prostředí a jako první výrobce pneumatik na světě ve své produkci v plném rozsahu zavádí používání olejů s nízkým obsahem polycyklických aromatických uhlovodíků (PAH). Čištěné oleje Čti více
Pohodlí a bezpečnost Ukazatel opotřebení profilu (zimní), jen pro vybrané rozměry Čti více
Více jízdní stability Opěrná lamela Čti více
Lepší ovladatelnost na všech površích Vzorek běhounu inside-outside Čti více
Pevná přilnavost Vzorek běhounu ve tvaru šipek Čti více
Odolnost v proměnlivých podmínkách Robustní ocelový kord Čti více
Bezpečnost a odolnost na míru Pryžová směs Nokian Weatherproof C Čti více
Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.
Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Jedinečná Nokian Tyres Záruka Aramid se vztahuje na pneumatiky poškozené náhodně na bočnici a poskytuje vám bezplatně nový, odpovídající výrobek od kteréhokoliv prodejce společnosti Nokian Tyres, který je účastníkem programu.