Nokian Tyres Outpost AT - Celoroční pneumatika pro SUV, crossovery a lehká nákladní vozidla

#novinka

Nokian Tyres Outpost AT

Celoroční pneumatika pro SUV, crossovery a lehká nákladní vozidla

Posouvejte své hranice

Nová pneumatika Nokian Tyres Outpost™ AT zajišťuje maximální záběr, extrémní životnost a odolnost vůči průpichu a průrazu ve všech podmínkách. Řidiči tak mohou rozšiřovat svůj terén, znásobovat svou ochranu a prodlužovat své cestování. Nokian Tyres Outpost AT je celoroční pneumatika pro SUV, crossovery a lehká nákladní vozidla, která zajišťuje bezpečnou a odolnou jízdu na jakékoliv silnici nebo mimo ni. Má propracované vlastnosti, včetně technologie Aramid Shield™, které řidičům pomáhají zdolávat i ty nejnáročnější povrchy. Byla vyvinuta pro produktivitu při práci a neomezenou jízdu ve volném čase.

  • Rozšiřte svůj terén díky vynikající přilnavosti na každém povrchu
  • Znásobte svou ochranu díky extrémně odolné aramidové struktuře
  • Prodlužte své cestování díky delší kilometrové životnosti
  • Posouvejte své hranice a jezděte v každém ročním období
Nokian Tyres Outpost AT

Rozšiřte svůj terén

Pneumatika Nokian Tyres Outpost AT pomáhá řidičům bourat jejich hranice, sebevědomě dojet všude tam, kam to jejich cesty vyžadují, a posilovat jejich zážitky na silnici a v terénu díky špičkovému záběru ve všech jízdních podmínkách. Vrchní části bočnic a prohlubně na ramenou zajišťují vynikající přilnavost, když se pneumatika zaboří do měkkého povrchu, a kaňonovité prořezání poskytuje spolehlivou ovladatelnost v náročném terénu, jako je bahno, sníh a písek. Pneumatika je označena symbolem tří vrcholků hor se sněhovou vločkou a je tedy certifikována pro jízdu v zimních podmínkách.

Znásobte svou ochranu

Pneumatika Nokian Tyres Outpost AT je vybavena technologiemi, které řidiče chrání i v těch nejnáročnějších podmínkách. Technologie Aramid Shield™ zaručuje pneumatice výjimečnou životnost a odolnost vůči průpichu a průrazu. Běhoun a bočnice jsou chráněny extrémně silnými aramidovými vlákny – stejným materiálem, který se používá u neprůstřelných vest a v leteckém průmyslu. Chrániče před štěrkem chrání pneumatiku Outpost AT před průpichem.

Prodlužte své cestování

Pneumatika Nokian Tyres Outpost AT nabízí vysoký kilometrový výkon díky speciálně uzpůsobenému běhounu s ochrannými prvky. Dezén s hlubokým kaňonovitým prořezáním prodlužuje kilometrovou životnost pneumatiky. Udržitelná směs pryže vytěží maximální potenciál z každé cesty a zajišťuje tak zážitek z efektivní a udržitelné jízdy.

Posouvejte své hranice

Podívejte se, jak dobrodruh Sigurdur Bjarni Sveinsson používá pneumatiky Nokian Tyres Outpost AT, aby posouval své hranice a cestoval jako nikdy předtím.

Extrémní odolnost v každém terénu

Aramidová struktura. Aramidová vlákna odolná vůči průpichu jsou umístěna pod běhounem a na bočnicích, aby zajišťovala extrémní odolnost při kontaktu s výmoly, rizikovými prvky na silnici, agresivním terénem a terénními překážkami.

Výjimečná přilnavost na měkkém povrchu

Vrchní části bočnic. Špičky v horní části bočnic spolu s prohlubněmi na ramenou zajišťují pevnou boční přilnavost na měkkém povrchu a přispívají k agresivnímu vzhledu pneumatiky.

Ochrana na všech vozovkách

Chrániče před štěrkem. Zpevněný běhoun umožňuje pohodlnou a sebevědomou jízdu po kamenitých a štěrkových rozježděných cestách.

Spolehlivost v nečekaných situacích

Kaňonovité prořezání. Tam, kde se protínají prohlubně na ramenou s dezénem, pomáhají drážky ve tvaru X zajistit pneumatice přilnavost na nepředvídatelném povrchu.

PRO MÉDIA

PRO MÉDIA

Vítejte v naší bance materiálů! Zde můžete nalézt tiskové zprávy, fotografie a videa k našemu novému produktu. Všechny materiály jsou určeny pro vaše volné užití pod podmínkou uvedení zdroje.

PRÉMIOVÉ ZIMNÍ PNEUMATIKY PRO STŘEDNÍ EVROPU

PRÉMIOVÉ ZIMNÍ PNEUMATIKY PRO STŘEDNÍ EVROPU

Pneumatika musí šetřit palivo, musí být vyrobena ekologicky šetrnou cestou, minimalizovat opotřebení vozovky a snižovat hlučnost – a taky dobře vypadat. Četné inovace a více než stovka patentů učinily zimní pneumatiky Nokian Tyres legendárními.

PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Jedním z našich důležitých cílů při vývoji produktů je snížit valivý odpor a zvýšit palivovou úsporu našich pneumatik. Pneumatiky tak mají menší dopad na životní prostředí, protože nižší valivý odpor se promítá do menší spotřeby paliva a menšího množství emisí CO2.