FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterWhatsappYouTube
Menu

Kup zimní pneumatiky Nokian Tyres

a vyhraj Škodu Karoq

Proč jsou zimní pneumatiky Nokian Tyres ideální volbou? 

Naším posláním je dodávat ty nejbezpečnější produkty a zajistit řidičům po celém světě klidnou a bezstarostnou jízdu. Na vývoji a testování špičkové kvality našich letních pneumatik se podílejí nejzkušenější profesionálové z oboru, včetně finské legendy F1 Miky Häkkinena.

"Nokian Tyres jsou fantastické pneumatiky. Právě jsme dokončili testování nové zimní pneumatiky Nokian Snowproof P. Je skvěle ovladatelná a předvídatelná během rychlého brzdění i při akceleraci a dává vám jistotu při řízení. I za náročných zimních podmínek je jízda plynulá a rychlá" říká Mika Häkkinen.

JAK SE ZÚČASTNIT SOUTĚŽE A VYHRÁT

Kupte sadu zimních pneumatik Nokian Tyres

Zaregistrujte svůj nákup zde

Užijte si bezstarostnou jízdu na nových zimních pneumatikách a vyčkejte na slosování

Zapojte se do soutěže od 20. září do 30. listopadu 2020

Hlavní cena: ŠKODA KAROQ SPORTLINE 1,5 TSI 110KW 7-STUP. AUTOMAT.

Podmínky a pravidla soutěže

Už máte zimní pneumatiky Nokian Tyres?

Ano, zimní pneu už mám a chci soutěžit

Děkujeme, že jezdíte s Nokian Tyres! Pokud chcete zkusit štěstí a stát se výhercem nové Škody Karoq, jednoduše zde zaregistrujte svůj nákup zimních pneumatik Nokian Tyres.

 Ne, Zimní pneu ještě nemám

Pořiďte si zimní pneumatiky Nokian Tyres u svého nejbližšího prodejce.

Seznam prodejců naleznete zde.

Registrační formulář

soutěže

OZNÁMENÍ VÝHERCE

 

Výherce bude vylosován ze všech účastníků, kteří splní podmínky soutěže. Jméno vítěze oznámíme do 20. 12. 2020 na této stránce.

 

Soutěž začíná: 20. 9. 2020

Soutěž končí: 30. 11. 2020

Nejčastější dotazy (FAQ)

Tyto otázky a odpovědi mají pouze informativní charakter. Více informací a přesná pravidla soutěže naleznete v oficiálních všeobecných podmínkách ZDE.

Jak se mohu zúčastnit?

Každý zákazník, který si koupí sadu (4) zimních pneumatik se může soutěže zúčastnit. Pro možnost výhry je třeba zaregistrovat potvrzení o nákupu daných pneumatik na adrese www.nokiantyres.cz/zimnii-soutez2020 a poté čekat na výsledky losování. Soutěž probíhá od 20. 09. do 30. 11. 2020. Cenou v soutěži je nová Škoda Karoq.

Jak přesně soutěž funguje? Jak mohu vyhrát?

Je třeba pouze vyplnit registrační formulář a zaregistrovat vaši fakturu za zimní pneumatiky Nokian Tyres na našich webových stránkách. Poté, co soutěž 30. listopadu skončí, vylosujeme šťastného výherce. Výherce bude okamžitě informován a následně uveden na našich webových stránkách.