VYHLEDÁVAČ PNEUMATIK PRO SUV / CUV / PICK-UPY

VYHLEDÁVAČ PNEUMATIK PRO SUV / CUV / PICK-UPY

Vyhledejte si nejlepší pneumatiky pro vaše SUV

Nalezněte s pomocí tohoto vyhledávače pneumatiky vhodné pro sportovní užitková vozidla na základě modelu vašeho auta nebo rozměru vašich pneumatik.

 

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Najděte si své pneumatiky pro CUV / SUV / pick-upy

Nejste si jistí, jaký rozměr pneumatik je potřeba pro vaše vozidlo? Tuto informaci je ale třeba znát, než budete moci začít přemýšlet, které pneumatiky by pro vás byly nejlepší. Proto Nokian Tyres vytvořil vyhledávač pneumatik – nástroj, který vám usnadní vyhledávání správných rozměrů pneumatik.

Jednoduše ve výše uvedených polích vyberte výrobce, rok výroby a model vašeho vozidla a kliknutím na vyhledávání se vám zobrazí výsledky.

Pokud rozměr svých pneumatik znáte, můžete vyhledávač použít k vyhledávání podle specifikací pneumatik a získat úplný seznam všech našich dostupných produktů, které odpovídají vašemu zadání.

Nokian Tyres má rozsáhlou databázi téměř všech možných modelů SUV, CUV a pick-upů na českém trhu. Databáze je propojena s naším portfoliem produktů pro větší vozidla a pomůže vám najít správný rozměr pneumatiky.

Tip: Pokud máte výkonný motor, je třeba kromě rozměru pneumatik zohlednit také jejich index rychlosti. Čím vyšší je index rychlosti, tím větší rychlost pneumatiky zvládnou bez ztráty výkonu.

Vyhledejte si pomocí tohoto nástroje rozměr vašich dalších pneumatik pro SUV / CUV / pick-up a porovnejte naši nabídku produktů, které vám všechny zajistí bezstarostnou jízdu ve všech podmínkách.

Najděte si svého nejbližšího prodejce Nokian Tyres

Po celé České republice máme zavedenou síť spolehlivých partnerů a prodejců. Na stránce vyhledávače prodejců si můžete najít a vybrat takového, který vám nejvíce vyhovuje.