Vyhledávač pneumatik pro dodávky / užitková vozidla / lehká nákladní vozidla

Vyhledávač pneumatik pro dodávky / užitková vozidla / lehká nákladní vozidla

Vyberte si nejlepší pneumatiky pro dodávky / užitková vozidla / lehká nákladní vozidla

Vyhledávač pneumatik vám pomůže si na základě typu vašeho užitkového vozidla nebo rozměru pneumatik vybrat nejvhodnější pneumatiky.

Objevte ty nejvhodnější pneumatiky pro vás

Vyberte si správné pneumatiky pro vaše užitkové vozidlo

Nejste si úplně jistí, jaký rozměr pneumatik potřebuje vaše užitkové vozidlo? To nejste jediní, protože poměry se mohou trochu lišit od pneumatik pro osobní vozidla a SUV. Naštěstí můžete použít náš vyhledávač pneumatik, který vám najde pneumatiky vhodné pro vaše vozidlo. Stačí vyplnit model vaší dodávky nebo lehkého nákladního vozidla a kliknutím na vyhledávání získáte návrhy rozměrů. Pokud víte, jaký rozměr vaše užitkové vozidlo potřebuje, můžete kliknout na tabulku rozměrů pneumatik a po zadání správných rozměrů zjistit, které produkty máme pro vás k dispozici.

Nokian Tyres shromažďuje údaje od výrobců vozidel mnoho let a vede spolehlivou databázi pneumatik, které jsou vhodné pro každý model. Díky tomu vyhledávač pneumatik ví, která pneumatika odpovídá potřebám každého z nejčastěji užívaných modelů dodávek, užitkových vozidel nebo lehkých nákladních vozidel v České republice.

Tip: Při nákupu pneumatik pro těžší vozidla, jako jsou dodávky nebo karavany, je třeba zohlednit také index nosnosti. Čím vyšší je index nosnosti, tím větší hmotnost pneumatiky unesou. Pokud plánujete nakládat své vozidlo těžším nákladem, než je obvyklé, všímejte si označení XL, které odkazuje k větší nosnosti pneumatik.

Začněte si vybírat novou sadu pneumatik pro vaše užitkové vozidlo s pomocí tohoto nástroje a objevte celou řadu našich pneumatik pro užitková vozidla. Vyvinuli jsme různé produkty odpovídající vašim potřebám, které vám zajistí bezstarostnou jízdu ve všech podmínkách.

Najděte si svého nejbližšího prodejce Nokian Tyres

S naší sítí s více než 19000 prodejci ve střední Evropě jsme si jisti, že v nejbližší prodejně pneumatik v České republice najdete kvalifikované odborníky připravené vám pomoci. Stačí jen použít náš vyhledávač prodejců a přesvědčit se sami.