Search for suitable tyres

NOVÁ ZIMNÍ PNEUMATIKA NOKIAN WR SUV 4 - Vyzrajte nad zimou

Nová pneumatika Nokian WR SUV 4 poskytuje výjimečnou kombinaci výkonnosti na sněhu, přesné ovladatelnosti a vynikající přilnavosti na mokru, sněhu a sněhové břečce. Climate Grip Concept od Nokian Tyres zvládá rychlé změny jízdních podmínek a proto v zimě dopraví vás i vaši rodinu bezpečně do cíle.

Zhlédnout video

Posunout dolů

NOKIAN WR SUV 4

Sněžit může začít, když to nejméně očekáváte. V jednom okamžiku vidíte jasnou oblohu a pak se najednou nečekaně zatáhne.

Ať již se pohybujete po rychlé dálnici, v rušném městském provozu nebo na malebných alpských silnicích, jízdní podmínky se mohou náhle a nečekaně změnit. Nová pneumatika Nokian WR SUV 4 byla vyvinuta speciálně pro středoevropské silnice tak, aby snadno a efektivně zvládala všechny formy chladné zimy. Nejlepší možné výkony na sněhu, sněhové břečce a v hustém dešti vám umožňují vychutnat si zimní radovánky.

Buďte připravení a vyzrajte nad zimou.

NOKIAN WR SUV 4


Zhlédnout video

Prvotřídní ovladatelnost ve všech zimních podmínkách

Cílem speciálních vlastností zimní pneumatiky Nokian WR SUV 4 je snížit riziko překvapení. Proto pneumatika využívá nový Climate Grip Concept, který je založený na jedinečném systému lamel, zimní směsi pryže a směrovém dezénu. Tato inovace zvládne efektivně a snadno veškeré rozmary zimy.

Vynikající ovladatelnost na mokru, sněhu a sněhové břečce

Maximální stabilita a jízdní komfort

Extrémní odolnost

Vyzrajte nad zimou s novými pneumatikami Nokian WR SUV 4