Zcela nový portál Dealer Services
společnosti Nokian Tyres

Nezbytný nástroj pro každodenní obchodování s pneumatikami

Přihlásit

Zatím novou službu nepoužívám, chci zpět na stránku původní služby. Zapomněli jste heslo?

Nejčastější dotazu (FAQ)

Přepracovaný portál Dealer Services společnosti Nokian Tyres na jednom místě spojuje všechny původní služby dostupné B2B zákazníkům společnosti Nokian Tyres: Dealer Shop, Product Toolbox a Marketing Toolbox.

Kromě toho přináší mnoho nových funkcí:

  • Nový kanál pro získání osobního servisu z libovolného zařízení
  • Mimořádně rychlé vyhledávání a vytváření objednávek, díky kterému je objednávání pneumatik rychlé a snadné
  • Veškerou historii objednávek zákazníků na jednom místě bez ohledu na použitý kanál
  • Spolehlivé, aktuální informace o produktech a jejich dostupnosti
  • Služby a podpůrné materiály dostupné v šesti jazycích

Možná znáte některou z původních služeb dostupných našim B2B zákazníkům: Dealer Shop, Product Toolbox nebo Marketing Toolbox. Rozdíl je v tom, že na novém portálu máte snadný přístup ke všem funkcím původních služeb na jednom místě. Když například vyhledáte produkt, můžete si ho ve stejném zobrazení objednat nebo o něm získat více informací. Nový portál je rychlý, snadno se ovládá a šetří váš čas. Kontaktujte svého prodejce ještě dnes a požádejte o přístup k novému portálu.

O přístup může požádat každý, ale dostupné služby se mohou trochu lišit v závislosti na vašem účtu. Pokud jste již naším zákazníkem, kontaktujte svého prodejce a požádejte jej o plný přístup.

Pokud již prodáváte produkty Nokian Tyres, nový portál vám může významně usnadnit život – všechny potřebné informace najdete rychle a snadno na jednom místě.

Pokud produkty Nokian Tyres zatím neprodáváte, ale chtěli byste, portál Dealer Services vám to může usnadnit, jelikož získáte osobní servis a budete si moci nastavit svůj účet.t.

Kontaktujte svého místního prodejce a požádejte o individuální přístup, který již bude propojen s vaším účtem (tzn. vašimi cenami a dostupností).

mail facebook twitter youtube linkedin