Vaše úžasná cesta

Bez ohledu na všechny překážky a spršky je život úžasná cesta.

Naším posláním je podporovat vaši cestu tím, že vám zajistíme bezpečnou a bezstarostnou jízdu i v ostrých zatáčkách a deštivých dnech, se kterými se všichni setkáváme.

Představením našich nových, moderních letních pneumatik děláme na této své cestě další krok a přinášíme prvotřídní bezpečnost, kvalitu a vyvážené výkony do každodenního života.

Bezstarostná jízda i v ostrých zatáčkách

Nokian Powerproof

Příjemná vyváženost

Nová letní pneumatika Nokian Powerproof zvládá s příjemnou vyvážeností všechny formy léta. Extrémně stabilní ovladatelnost a logické reakce na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla: kategorie UHP.

Jedinečný koncept dvojí bezpečnostní zóny umožňuje, že kontaktní plocha pneumatiky Nokian Powerproof zůstává optimální jak na deštivých dálnicích, tak na sluncem rozpálených silnicích. K testování tohoto prémiového produktu, který prokázal vynikající vlastnosti z hlediska ovladatelnosti, přispěl svými odbornými znalostmi a zkušenostmi také mistr světa ve Formuli 1 Mika Häkkinen. Výkonnostní značka od nezávislé zkušební organizace TÜV SÜD prokazuje všestranné a komplexní výkony.

Zhlédnout video Pro více informací klikněte zde

Bezstarostná jízda v deštivých dnech

Nokian Wetproof

Nepřítel aquaplaningu

Nová pneumatika Nokian Wetproof představuje bezpečnou a spolehlivou volbu pro osobní vozidla. Jejími nejvýznamnějšími vlastnostmi jsou vynikající brzdný výkon na mokrých vozovkách a efektivní odolnost vůči aquaplaningu.

Díky tomu zajišťuje bezpečnou a bezstarostnou jízdu i v deštivých dnech. Za dokonale vyladěnou rovnováhou mezi jízdními vlastnostmi na mokru a suchu se skrývá nový koncept dvojí bezpečnostní zóny. Tato jedinečná technologie bezpečnostních zón zajišťuje bezpečnost a spolehlivost ve všech jízdních podmínkách. Nižší valivý odpor zase zvyšuje palivovou účinnost a podporuje ekologickou jízdu. Vynikající vlastnosti pneumatiky Nokian Wetproof prokazuje Výkonnostní značka od nezávislé zkušební organizace TÜV SÜD. Tato značka potvrzuje, že pneumatika Nokian Wetproof je z hlediska kvality a výkonosti porovnatelná s prémiovými konkurenty.

Zhlédnout video Pro více informací klikněte zde

Pro více informací klikněte zde

Jádro vývoje produktů Nokian Tyres představuje bezpečnost. Víme, že letní pneumatiky musí bezpečně a spolehlivě fungovat od prvních jarních dnů až do pozdního podzimu. To znamená, že letní pneumatiky nejsou produktem na jedno roční období.

Za slunných a krásných letních dnů je snadné zapomenout na kluzké příjezdové cesty a deštěm smáčené silnice, se kterými se vaše pneumatiky musí také potýkat.

Odborné znalosti společnosti Nokian Tyres, udržitelná bezpečnost a ekologická šetrnost jejích produktů zaručují, že nová generace letních pneumatik poskytuje stabilní výkony a bezstarostnou jízdu ve všech třech ročních obdobích.

Zhlédnout video

Nokian Powerproof

Rozsáhlá nabídka rozměrů Nokian Powerproof zahrnuje 51 produktů s velikostmi od 17 do 20 palců a rychlostními indexy W (270 km/h) a Y (300 km/h). Nový produkt bude spotřebitelům k dispozici na jaře 2019.

Powerproof produktová karta TUV SUD certificate

Nokian Wetproof

Nokian Wetproof je nabízena v rychlostních kategoriích T (190km/h), H (210 km/h), V (240 km/h) a W (270 km/h) a komplexní nabídka rozměrů zahrnuje 46 produktů s rozměry od 14 do 20 palců.

Wetproof produktová karta TUV SUD certificate

Pro média

Vítejte v naší bance materiálů! Zde můžete nalézt fotografie a videa k oběma novým pneumatikám. Všechny materiály jsou určeny pro vaše volné užití pod podmínkou uvedení zdroje.

Pro více informací klikněte zde