Vaše úžasná cesta

Bez ohledu na všechny překážky a spršky je život úžasná cesta.

Naším posláním je podporovat vaši cestu tím, že vám zajistíme bezpečnou a bezstarostnou jízdu i v ostrých zatáčkách a deštivých dnech.

Představením našich nových, moderních letních pneumatik děláme na této své cestě další krok a přinášíme prvotřídní bezpečnost, kvalitu a vyvážené výkony do každodenního života.

Zhlédnout video

SPOLEHNĚTE SE NA PNEUMATIKY A RELAXUJTE

Každý z nás občas cítíme potřebu se odpojit od zběsilého tempa a znovu se spojit sami se sebou. Pro některé z nás to znamená objevovat přírodu a obdivovat svět, pro jiné trávit čas se svými blízkými. Někdy stačí jen chvilka o samotě, která zastaví a zklidní překotnou mysl a umožní nám si vychutnat krásu přítomného okamžiku.

Pneumatiky nejsou jen nezbytností. Patří do našich každodenních životů a zajišťují, že se bezpečně a bezstarostně dostaneme do cíle . Zároveň nám také umožňují obdivovat svět kolem nás. Ať už cestujete za prací po dobře známých cestách, nebo objevujete místa, kde se zastavil čas, musíte být schopni se na své pneumatiky vždy spolehnout.

Nová pneumatika Nokian Powerproof SUV - Přesná ovladatelnost a požitek z jízdy

Nová pneumatika Nokian Powerproof SUV je letní UHP pneumatika určená pro vysokovýkonná vozidla, která jezdí po středoevropských dálnicích. Nokian Powerproof SUV byla vyvinuta pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Koncept dvojí bezpečnostní zóny, použitý také u verze pro osobní vozidla, umožňuje, že kontaktní plocha pneumatiky Nokian Powerproof SUV zůstává optimální jak na deštivých dálnicích, tak na sluncem rozpálených silnicích.

Bezstarostná jízda v ostrých zatáčkách

Kromě logických a stabilních jízdních reakcí poskytuje pneumatika také optimalizovanou přilnavost na mokru. Pneumatika Nokian Powerproof SUV má silnou a vylepšenou stavbu pro SUV užití a je vybavena jedinečnou technologií aramidových bočnic od Nokian Tyres. Bočnice obsahují extrémně silné aramidové vlákno, díky němuž jsou pneumatiky odolnější vůči nárazům a průpichům, které by jinak mohly snadno pneumatiku poničit a přerušit jízdu.

Zhlédnout video

KDE ČERPÁTE SVOU SÍLU?

Štěrk křupe pod koly vozu a z asfaltu na horské silnici sálá teplo horkého léta. SUV stoupá po úzkých serpentinách a nechává za sebou rušné a hlučné Monte Carlo a tyrkysové Středozemní moře. Ve svém voze míří ke svému tajnému únikovému místu dvojnásobný mistr světa v F1 Mika Häkkinen.

„Někdy potřebuji mít čas jen pro sebe. Je pro mě velmi důležité, abych mohl jet, kam chci a kdy chci,“ přiznává M. Häkkinen.

„Proto oceňuji stabilitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost. Pneumatika Nokian Powerproof SUV představuje obdivuhodnou kombinaci prvotřídních výkonů, extrémní odolnosti a požitku z jízdy. Dává vám jistotu při řízení a tím i zvyšuje vaši bezpečnost,“ shrnuje M. Häkkinen.

Zhlédnout video

Nová pneumatika Nokian Wetproof SUV - Extrémní bezpečnost na mokrých i suchých silnicích

Nová pneumatika Nokian Wetproof SUV je bezpečná a spolehlivá letní pneumatika pro malá a středně velká SUV. Nejvýznamnějšími vlastnostmi pneumatiky jsou její vynikající brzdné výkony na mokrém povrchu a vysoká odolnost vůči aquaplaningu. Díky tomu je pneumatika snadno ovladatelná a pohodlná i v deštivých dnech. Nokian Wetproof SUV využívá jedinečnou technologii dvojí bezpečnostní zóny, která je speciálně vyvinutá pro různorodé letní podmínky.

Bezstarostná jízda v deštivých dnech

Vynikající kombinace jízdních vlastností na mokrém a suchém povrchu je postavena na technologii dvojí bezpečnostní zóny. Zóna pro stabilitu na vnějším rameni pneumatiky zaručuje vyvážené jízdní reakce, zatímco bezpečnostní zóna na mokro na vnitřním rameni zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu. Přilnavost na mokru je u této pneumatiky jedna z nejlepších na trhu - spadá do klasifikační třídy A. Větší odolnost a ochranu v náročných jízdních situacích zajišťují aramidové bočnice.

Zhlédnout video

UDRŽITELNÁ BEZPEČNOST

Základním pilířem při vývoji produktů Nokian Tyres je bezpečnost. Víme, že letní pneumatiky musí fungovat bezpečně a spolehlivě od prvních jarních dnů až do pozdního podzimu. To znamená, že letní pneumatiky nejsou jednosezónními produkty.

Když si užíváte slunečných a krásných letních dnů, je snadné zapomenout na kluzké příjezdové cesty a deštěm zmáčené silnice, se kterými se vaše pneumatiky musí také potýkat.

Odborné znalosti společnosti Nokian Tyres, udržitelná bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí zaručují, že naše letní pneumatiky nové generace zajišťují stabilní výkony a bezstarostnou jízdu ve všech podmínkách.

Zhlédnout video

Pneumatika pro osobní auto

NOKIAN POWERPROOF - PŘÍJEMNÁ VYVÁŽENOST

Letní pneumatika Nokian Powerproof zvládá s příjemnou vyvážeností všechny formy středoevropského léta. Extrémně stabilní ovladatelnost a logické reakce na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla: kategorie UHP.

„NEJLÉPE VYVÁŽENÁ: Vynikající všestranné výkony zajistily prvenství Nokianu. Zasloužené vítězství pro Nokian díky vyváženým výkonům v testech na mokrém i suchém povrchu.“ Vítěz testu / Auto Express 7/2019

PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE

Pneumatika pro osobní auto

NOKIAN WETPROOF - NEPŘÍTEL AQUAPLANINGU

Letní pneumatika Nokian Wetproof, vítězící v testech, představuje bezpečnou a spolehlivou volbu pro osobní vozidla. Nabízí nejlepší možnou kombinaci jízdních vlastností na mokru a suchu, bezpečnosti a spolehlivosti ve všech podmínkách. Nižší valivý odpor zase zvyšuje palivovou účinnost a podporuje ekologickou jízdu.

„Velice bezpečné výkony na mokré vozovce s vysokou mírou přilnavosti. Nejlepší brzdné vlastnosti na mokru v testu. Velice spolehlivá a snadno ovladatelná také v suchých jízdních podmínkách.“ Vítěz testu / Auto Motor und Sport 7/2019

PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE ZDE

Nokian Powerproof SUV

Nabídka rozměrů pneumatiky Nokian Powerproof SUV zahrnuje 29 produktů od 17 do 21 palců s rychlostními indexy V (240 km/h), W (270 km/h) a Y (300 km/h). Nové produkty budou spotřebitelům k dispozici na jaře 2020.

Nokian Powerproof SUV

Nokian Wetproof SUV

Nokian Wetproof SUV je k dispozici v rychlostních indexech H (210 km/h), V (240 km/h) a W (270 km/h) a pokrývá 27 rozměrů od 16 do 19 palců. Nové produkty budou spotřebitelům k dispozici na jaře 2020.

Nokian Wetproof SUV

Pro média

Vítejte v naší bance materiálů! Zde můžete nalézt fotografie a videa k oběma novým pneumatikám. Všechny materiály jsou určeny pro vaše volné užití pod podmínkou uvedení zdroje.

Bance materiálů