FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Přejít na plnou verzi »

Nokian Wetproof

Bezstarostná jízda v deštivých dnech

#vítěztestu #příslibspokojenosti

Zobrazit
14" 15" 16" 17" 18" 20" Všechno
Zobrazit prodejce

Nepřítel aquaplaningu

Bezstarostná jízda v deštivých dnech

Nová pneumatika Nokian Wetproof představuje bezpečnou a spolehlivou volbu pro osobní vozidla. Jejími nejvýznamnějšími vlastnostmi jsou vynikající brzdný výkon na mokrých vozovkách a efektivní odolnost vůči aquaplaningu. Díky tomu zajišťuje bezpečnou a bezstarostnou jízdu i v deštivých dnech.

Větší bezpečnost ve všech podmínkách: testy TÜV SÜD

Testováno TÜV SÜD Product Service GmbH v červenci 2018 na žádost společnosti Nokian Tyres. Rozměr pneu: 205/55 R16; Test Car: VW Golf VII 2.0 TDI. Testovací lokality: Papenburg (Německo), Wachauring (Rakousko); Číslo reportu. 713135660

Dokonale vyladěná rovnováha mezi maximálním komfortem a extrémní bezpečností

Podívejte se na video!

Prvotřídní bezpečnost na mokrých silnicích

Jedinečný koncept dvojí bezpečnostní zóny poskytuje optimální kontaktní plochu a vynikající přilnavost na mokrém povrchu.

Čti více

Účinná odolnost vůči aquaplaningu

Technologie Responsive Lock upevňuje podélná žebra a umožňuje tak mnohem volnější odtékání vody z pneumatiky, přispívá tak ke skvělému řízení a současně zlepšuje vlastnosti pneumatiky na mokré vozovce.

Čti více

Špičková odolnost vůči aquaplaningu

V případech kdy se pneumatika musí vypořádat s větším množstvím vody, než dokáže rozptýlit, dojde k aquaplaningu. Nokian Tyres Coanda Technology urychluje rozvádění a odstraňování vody z povrchu pneumatiky čímž účinně předchází nebezpečnému aquaplaningu.

Čti více

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Bezplatná služba poskytovaná všemi prodejci společnosti Nokian Tyres, kteří se tohoto speciálního programu účastní: Nabízejí nejlepší výkon dokonce i v nejextrémnejších podmínkách. Nejste-li s novými pneumatikami značky Nokian spokojeni, můžete je bezplatně vyměnit za jinou sadu.

Příslib spokojenosti Nokian Tyres

Ocenění a recenze z časopisů

4. místo Dobré +

gute Fahrt 3/2020
Germany
Nokian Wetproof 215/50R18 96W

Pokud jde o brzdění na suchých silnicích, Nokian Wetproof je pneumatika nejvyšší třídy s velmi dobrým valivým odporem. Pneumatika dostává doporučení časopisu GUTE FAHRT kvůli důslednému vyvážení jejích vlastností, spolehlivosti a předvídatelnosti.

3. místo "Nejlepší poměr ceny a výkonu"

Motor 12/2020
Poland
Nokian Wetproof 195/65R15

Pneumatika je chválena za vysokou úroveň výkonu při mokrém a suchém brzdění a velmi dobré výsledky při podélném aquaplaningu. Kromě toho je Nokian Wetproof jednou z nejlepších pneumatik při jízdě na mokrém povrchu s velmi dobrým jízdním výkonem za sucha a nízkým vnějším hlukem odvalování.

Velmi doporučujeme

ams MO/OVE 3/2019
Great Britain
Nokian Wetproof 225/45R17 94 W

Sportovní prémiová široká pneumatika s velmi dobrou bezpečností ve vlhkých podmínkách a vynikající dynamikou na suchých vozovkách.

Velmi doporučujeme

ams MO/OVE 3/2019
Great Britain
Nokian Wetproof 205/55R16 91 H/V

Prémiová letní pneumatika, která je bezpečná a snadno ovladatelná na mokrých a suchých cestách.

Zobrazit vše

Novinky Nokian Wetproof

02.10.2018
Bezstarostná jízda v deštivých dnech: Nová pneumatika Nokian Wetproof je nepřítelem aquaplaningu

Zobrazit vše

Přejít na plnou verzi »